Igrzyska Olimpijskie: promocje i bonusy bukmacherskie

promocje i bonusy na igrzyska

Czy na Igrzyska Olimpijskie bukmacherzy oferują specjalne promocje? Jasne, że tak, bo to wydarzenie sportowe, które sprzyja obstawianiu zakładów. A jeśli tak jest, to i bukmacherzy dorzucają “trzy grosze” od siebie. W bonusach na Igrzyska Olimpijskie możesz jako nowy gracz odebrać zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy od wpłaty. Masz już konto u bukmachera online? To nie oznacza, że nie masz już szansy na bonus IO, ponieważ w stałych promocjach również coś się znajdziesz na to wyjątkowe sportowe wydarzenie!

Igrzyska Olimpijskie: promocje i bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie mają duże branie w trakcie interesujących wydarzeń sportowych. W czerwcu takim momentem na pewno były piłkarskie Mistrzostwa Europy. Teraz do głosu doszły Igrzyska Olimpijskie, a z tej okazji pojawią się powiększone promocje na start i dla stałych klientów. Kibice i typerzy w trakcie IO 2020 mogą emocjonować się zawodami lekkoatletycznymi, sportami drużynowymi, a także tenisem, pływaniem, kolarstwem itd. Dzięki temu otrzymany bonus jest w co zainwestować.

Igrzyska Olimpijskie potrwają do 8 sierpnia. Większość specjalnych promocji właśnie wtedy się zakończy, więc czas na odbiór lepszego bonusu z okazji IO w Tokio jest ograniczony. Co możesz zyskać? Sprawdź!

Najlepsze bonusy bukmacherskie na Igrzyska

Na Zagranie typujemy Igrzyska Olimpijskie: https://zagranie.com/igrzyska-olimpijskie-typy/, a także śledzimy oferty bukmacherów pod kątem bonusów. Wielu naszych użytkowników wie, że wybierając kody bonusowe Zagranie – zarabiają najwięcej na promocjach w zakładach bukmacherskich. W trakcie Igrzysk to również skuteczna taktyka – nasze kody do STS, Fortuny, Betfan, Superbet lub Totalbet są gwarantem bonusów bez depozytów, cashbacku i powiększonych kwot od wpłaty.

Z reguły jest tak, że najlepsze bonusy znajdziesz u tych firm, które w naszym rankingu prezentują się najlepiej. Prym wiedzie STS, który w trakcie IO 2020 przyznaje bonus powitalny za kod: ZAGRANIE. U tego bukmachera na start, jako nowy klient, możesz otrzymać po rejestracji:

  • Freebet 30 PLN,
  • Zakład bez ryzyka 230 PLN,
  • Bonus 100% do 1200 PLN.

W gronie najlepszych bonusów na Igrzyska Olimpijskie możemy polecić też promocję Totalbet. Tam polecani przez nas użytkownicy z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymają darmowe zakłady 20+20 PLN i bonus 100% do 5000 PLN. W wyjątkowej akcji do końca lipca można też liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN! Cashback jest o tyle ekstra, że pieniądze wracają na konto główne po nietrafionym kuponie.

Promocje bukmacherskie na IO – o co chodzi?

Promocje bukmacherów online na Igrzyska Olimpijskie trzeba rozgraniczyć na te dla nowych klientów i stałych graczy. W przypadku tej pierwszej grupy bonusów, to oferty te są kierowane dla klientów, którzy nie posiadają konta w danej firmie bukmacherskiej. Wówczas rejestrując się np. w Fortunie można zgarnąć bonus na start. Często w trakcie Igrzysk Olimpijskich kwoty bonusów na powitanie idą w górę – wszystko po to, żeby jeszcze bardziej zachęcić użytkownika do rejestracji.

Czas Igrzysk to też wzmożony okres typowania przez stałych klientów. Aby było ciekawiej i atrakcyjniej bukmacherzy wprowadzają w życie bonusy dla stałych graczy. O co w nich chodzi? To promocje dostępne dla klientów, którzy są już zarejestrowani i nie mogą użyć bonusu powitalnego. W tego rodzaju akcjach dla zarejestrowanych graczy oferuje się konkursy typerskie lub bonusy np. za medal Polski wywalczony na Igrzyskach. Wszystko zależy od indywidualnej promocji przygotowanej przez bukmachera.

Zakłady bez ryzyka na Igrzyska Olimpijskie

Dzięki zakładom bez ryzyka możesz postawić pierwszy kupon na Igrzyska Olimpijskie z gwarancją zwrotu stawki w przypadku porażki. Brzmi zachęcająco? Bo tak właśnie jest! W bonusie bez ryzyka typujesz za swoje pieniądze, ale jeśli twój typ na IO nie wejdzie – odbierasz zwrot stawki. Którzy bukmacherzy dają taką promocję?

Zakład bez ryzyka ze zwrotem 50% czeka na ciebie u bukmachera Fuksiarz. Jeśli jeszcze nie masz konta u tego operatora, to możesz w cashbacku odzyskać nawet 500 PLN utraconej stawki. Jak to zrobić? Po prostu wystarczy użyć przy rejestracji nasz kod, a później obstawić pierwszy kupon w Fuksiarz z kursem min. 1.20. Jeśli twój typ na Igrzyska nie wejdzie np. błędnie obstawisz finał pływania, to bukmacher przyzna ci 50% zwrot stawki na konto główne. Co to oznacza? To że możesz te pieniądze od razu wypłacić z konta.

Zakłady bez ryzyka na start są do odebrania również u pozostałych bukmacherów. Oto pełna lista bonusów cashback na IO 2020:

  • STS – zakład bez ryzyka 230 PLN
  • Fortuna – bonus bez ryzyka 600 PLN
  • Betfan – zakład bez ryzyka 600 PLN
  • eWinner – zakład bez ryzyka 110 PLN
  • forBET – zakład bez ryzyka 200 PLN
  • PZBUK – zakład bez ryzyka 500 PLN
  • Betclic – zakład bez ryzyka 550 PLN

Freebety (darmowe zakłady) dla nowych graczy

Na Igrzyska Olimpijskie można po rejestracji u bukmachera zyskać też darmowy zakład. Najlepszy freebet bez depozytu jest do odebrania w Fortunie. To bonus bez depozytu, jaki uzyskasz po wykonaniu rejestracji z naszym kodem promocyjnym. Uwzględnić trzeba też weryfikacje konta, bo tylko dla stałych rejestracji Fortuna wypłaca darmowy zakład 20 złotych.

Dzięki freebetowi od Fortuny możesz bez korzystania ze swoich pieniędzy obstawić zakład na Igrzyska Olimpijskie. Jak to działa? Odbierzesz od bukmachera 2800 punktów FKP, za które możesz wytypować kupon po darmowej stawce 20 PLN.

Bonusy freebet czekają na ciebie również u pozostałych legalnych bukmacherów. 30 PLN bez depozytu otrzymasz w STS, a w LVBET możesz zgarnąć bonus 20 PLN bez depozytu. Z kodem bonusowym Totolotek czeka też darmowe 25 PLN, które można aktywować.

Bonusy od depozytu na typowanie Igrzysk

Najwięcej bonusów na typowanie Igrzysk można uzyskać w promocjach od wpłaty. Tak naprawdę każdy bukmacher ma ten rodzaj oferty. Polega to na tym, że po wpłacie odbierasz w prezencie dodatkowe środki, jakie przyznaje firma bukmacherska. W bonusie 100% od Totalbet może to wynieść nawet 5000 PLN.

Bonusy od depozytu na Igrzyska Olimpijskie wymagają od graczy spełnienia warunków obrotu. W zależności od oferty wymogi obrotu dotyczą wpłaty lub bonusu. W bonusie 100% od STS obracasz tylko kwotę bonusową – podobnie jest w promocji od drugiej wpłaty w Betfan.

Dodatkowe promocje i bonusy dla nowych graczy

Igrzyska Olimpijskie służą temu, żeby oferować jeszcze więcej i co jakiś czas dokładać do oferty bonusowej. Sprawdź najnowsze akcje promocje na IO 2020:

Polska Guurom – dodatkowy freebet od Betfan

Bukmacher Betfan wynagradza nowych użytkowników, którzy podczas IO 2020 założą konto i dokonają pierwszej wpłaty. Jeśli zdeponujesz przynajmniej 50 PLN, to otrzymasz od tego bukmachera darmowy zakład o wartości 50 złotych. Freebet można wykorzystać na wszystkie zakłady sportowe.

Bonusy na Igrzyska Olimpijskie – podsumowanie

Jak widzisz bonusów na IO 2020 jest sporo i można przebierać w ofertach cashback, darmowych zakładów i promocjach od wpłaty. Wybierz bukmachera, który twoim zdaniem oferuje najlepszy bonus i to właśnie u niego rozpocznij obstawianie Igrzysk Olimpijskich. Z bonusem bez depozytu czy zakładem bez ryzyka początki są znacznie łatwiejsze!

Fot. z okładki: Rafal Oleksiewicz

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze