Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Polka wygrała pierwsze spotkanie na Wimbledonie, teraz czas na kolejne zwycięstwo. Czy to się jej faktycznie uda?

baner na mecz świątek - kerkhove
fot. sts

Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove, gdzie oglądać

Dzisiaj w Wimbledonie czeka nas spotkanie Świątek – Kerkhove, które zapowiada się na dość interesujące, ponieważ nasza rodaczka ostatnio nie dała najmniejszych szans rywalce. Jak będzie dzisiaj? W końcu Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i nie widać, żeby ktoś ją mógł tutaj zatrzymać. Tym razem nasza rodaczka to ogromna faworytka, ale czy tutaj wygra? Sprawdź, gdzie oglądać spotkania Świątek – Kerkhove!

Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Świątek – Kerkhove w TV zostanie puszczona m.in. w STS. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Pamiętaj też, że dzięki obecnej technologii możesz przerzucić obraz na telewizor. W ten sposób za free obejrzysz to spotkanie na dużym ekranie. Więcej o tym, jak działa STS TV, piszemy niżej!

Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków, o których piszemy w poniższej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz Świątek – Kerkhove

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinię o STS i zobacz, co o najpopularniejszym w Polsce bukmacherze sądzą użytkownicy!

Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove, transmisja online

Transmisja online z meczu Igi Świątek będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony od tego bukmachera, którą pobierzesz na swoje urządzenie m.in. ze sklepu Play. Następnie logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji  TV. Warto podkreślić, że aplikacja od tego bukmachera gwarantuje Ci dobrą jakość transmisji, a także możliwość obejrzenia tego spotkania niezależnie od tego, gdzie obecnie jesteś.

Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Nie dziwi nas to, ponieważ Polka jest obecnie w wysokiej formie i świetnie sobie radzi w ostatnich tygodniach. Przed startem spotkania zerknij na same kursy na ten mecz!

Kursy na mecz Świątek - Kerkhove
STS
1.01
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
25.00
Kerkhove
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Świątek - Kerkhove?

Spotkanie Świątek z Kerkhove będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Świątek zagra z Kerkhove?

Mecz Świątek - Kerkhove zaplanowano na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze