Iga Świątek – Jasmine Paolini: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.06.2024

Iga Świątek po wygranym punkcie

Gdzie oglądać Iga Świątek – Jasmine Paolini? Już w tę sobotę odbędzie się wielki finał Ronald Garros, w którym wystąpi nasza Iga Świątek! Polska tenisistka zmierzy się z Włoszką o naszych korzeniach, a więc z Jasmine Paolini. W poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o możliwościach obejrzenia tego starcia na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Iga Świątek – Jasmine Paolini na żywo w TV

Iga Świątek nie zatrzymuje się i po serii wygranych spotkań podczas prestiżowego turnieju Ronald Garros, awansowała do wielkiego finału! Jej rywalką dość niespodziewanie będzie rewelacja imprezy, a więc zawodniczka z Italii – Jasmine Paolini. Sam mecz ma rozpocząć się w tę sobotę, czyli 8. czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. Jeżeli idzie o możliwość zobaczenia tego spotkania na żywo w TV, to tego rodzaju transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport 1. Jeżeli macie go zatem w swojej umowie telewizyjnej, to bez przeszkód będziecie mogli tam obejrzeć występ Igi!

 

Iga Świątek – Jasmine Paolini, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście na transmisji w TV możliwości zobaczenia wielkiego finału Ronald Garros się nie kończą. Kibice tenisa skorzystać będą mogli również ze streamów online dostępnych w Internecie! W tym miejscu podpowiem, że tego rodzaju transmisje będą dostępne u kilku bukmacherów. Osobiście polecam opcję z STS TV, gdzie wystarczy uprzednio zalogować się na swoje konto, oraz zagrać dowolny kupon za najniższą nawet stawkę! Po spełnieniu tych prostych warunków będziecie w stanie zobaczyć występ Igi na żywo!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Iga Świątek – Jasmine Paolini i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Iga Świątek – Jasmine Paolini?

Przechodząc zatem do podsumowania tego krótkiego tekstu, okazuje się, że finał Ronald Garros obejrzymy zarówno na żywo w TV, jak i w Internecie za sprawą streamu online w STS TV! Przedstawione wyżej rozwiązanie jest oczywiście całkowicie bezpieczne i legalne, a w dodatku pozwala zobaczyć spotkanie Igi Świątek za darmo! Dziękując powoli za poświęcone 2 minutki, polecam również zerknąć na pozostałe transmisje u bukmacherów. Powodzenia i wielkich emocji podczas sobotniego finału!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze