Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Jana Fett? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Polka w ostatnich miesiącach była w świetnej formie, a teraz powalczy o zwycięstwo w kolejnym ważnym turnieju, jakim niewątpliwie jest Wimbledon.

baner na mecz świątek - fett sts
fot. sts

Iga Świątek – Jana Fett, gdzie oglądać

Dzisiaj czeka nas pierwszy mecz Igi Świątek w Wimbledonie. Polka zmierzy się tym razem z Janą Fett. Nasza rodaczka naturalnie jest faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Z całą pewnością nie będzie to proste spotkanie. Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i nie widać, żeby ktoś ją mógł tutaj zatrzymać w tym turnieju, więc warto będzie oglądać jej spotkania. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Jana Fett!

Iga Świątek – Jana Fett, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Jana Fett w TV zostanie puszczona m.in. w STS. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Pamiętaj też, że dzięki obecnej technologii możesz przerzucić obraz na telewizor. W ten sposób za free obejrzysz to spotkanie na dużym ekranie. Więcej o tym, jak działa STS TV, piszemy niżej!

Iga Świątek – Jana Fett, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz 

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinię o STS i zobacz, co o bukmacherze sądzą użytkownicy!

Iga Świątek – Jana Fett, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Jana Fett będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Warto podkreślić, że aplikacja od tego bukmachera gwarantuje Ci dobrą jakość transmisji, a także możliwość obejrzenia tego spotkania niezależnie od tego, gdzie obecnie jesteś.

Iga Świątek – Jana Fett, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Nie dziwi nas to, ponieważ Polka jest obecnie w wysokiej formie i świetnie sobie radziła w poprzednich turniejach. Pamiętaj, że obstawiając zwiększasz swoje emocje z oglądania, więc zerknij na same kursy na to spotkanie!

Kursy na mecz Świątek - Fett
STS
1.02
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
20.00
Fett
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Świątek - Fett?

Mecz Świątek z Fett będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Świątek zagra z Fett?

Spotkanie tych zawodniczek zaplanowano na godzinę 14:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze