Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Daria Kasatkina? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Polka świetnie sobie dotychczas radziła, ale teraz dopiero przyjdzie prawdziwa presja, bo w półfinale już nie ma miejsca na błędy.

baner na świątek - kasatkina
fot. superbet

Iga Świątek – Daria Kasatkina, gdzie oglądać

We French Open 2022 czeka nas spotkanie Iga Świątek – Daria Kasatkina, które zapowiada się na dość interesujące, ponieważ gra toczy się tutaj o finał. W końcu Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i nie widać, żeby ktoś ją mógł tutaj zatrzymać we Francji. Tym razem nasza rodaczka zmierzy to ogromna faworytka, ale czy tutaj wygra? Sprawdź, gdzie oglądać spotkania Iga Świątek – Daria Kasatkina!

Iga Świątek – Daria Kasatkina, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Daria Kasatkina w TV zostanie puszczona m.in. w Superbet. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Pamiętaj też, że dzięki obecnej technologii możesz przerzucić obraz na telewizor. W ten sposób za free obejrzysz to spotkanie na dużym ekranie. Więcej o tym, jak działa Fortuna TV, piszemy niżej!

Iga Świątek – Daria Kasatkina, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz 

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinię o Superbet i zobacz, co o bukmacherze sądzą użytkownicy!

Iga Świątek – Daria Kasatkina, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Daria Kasatkina będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Superbet TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Warto podkreślić, że aplikacja od tego bukmachera gwarantuje Ci dobrą jakość transmisji, a także możliwość obejrzenia tego spotkania niezależnie od tego, gdzie obecnie jesteś.

Iga Świątek – Daria Kasatkina, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Nie dziwi nas to, ponieważ Polka jest obecnie w wysokiej formie i świetnie sobie radzi we French Open. Zerknij na same kursy na to spotkanie!

Kursy na mecz Świątek - Kasatkina
Fortuna
1.15
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
7.50
Kasatkina
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Świątek - Kasatkina?

Spotkanie Świątek z Kasatkiną będziesz mógł obejrzeć w Superbet!

O której Świątek zagra z Kasatkiną?

Świątek zmierzy się z Kasatkiną o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze