Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Cori Gauff? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać finał French Open? Na pewno warto obejrzeć to starcie i kibicować naszej rodaczce w walce o upragnione trofeum!
baner na mecz Iga Świątek - Cori Gauff
fot. sts

Iga Świątek – Cori Gauff, gdzie oglądać

W French Open 2022 czeka nas spotkanie Iga Świątek – Cori Gauff, które zapowiada się na dość interesujące, szczególnie dla polskich kibiców. W nim Iga Świątek powalczy z Cori Gauff w finale French Open. Będzie to starcie najlepszej tenisistki na świecie z 23 rakietą, więc nic dziwnego, że Polka jest uznawana za faworytkę. Kto tutaj wygra i podniesie puchar? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Iga Świątek – Cori Gauff!

Iga Świątek – Cori Gauff, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Cori Gauff w TV zostanie puszczona m.in. w STS. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Pamiętaj też, że dzięki obecnej technologii możesz przerzucić obraz na telewizor. W ten sposób za free obejrzysz to spotkanie na dużym ekranie. Więcej o tym, jak działa STS TV, piszemy niżej!

Iga Świątek – Cori Gauff, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz 
Bukmacherzy często pozwalają nam oglądać mecze za darmo i nie inaczej jest tym razem, gdyż dzięki STS możemy obejrzeć spotkanie Iga Świątek – Cori Gauff za free!

Iga Świątek – Cori Gauff, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Cori Gauff będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Warto podkreślić, że aplikacja od tego bukmachera gwarantuje Ci dobrą jakość transmisji, a także możliwość oglądania tego starcia niezależnie od tego, gdzie obecnie jesteś.

Iga Świątek – Cori Gauff, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Niespecjalnie nas to dziwi, bo Półka jest o wiele lepsza, co widać po dotychczasowych spotkaniach obu zawodniczek. Nasza rodaczka ma więc spore szanse na podniesienie tego trofeum.
Kursy na mecz Iga Świątek - Cori Gauff
STS
1.20
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
5.55
Gauff
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Świątek - Gauff?

Mecz Świątek z Gauff możesz obejrzeć w STS TV!

O której Świątek zagra z Gauff?

Świątek zmierzy się z Gauff o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze