Gdzie obejrzeć spotkanie Iga Świątek – Alison Riske? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszymy niżej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak na korcie radzi sobie obecnie najlepsza tenisistka na świecie!

baner na świątek - riske sts
fot. sts

Iga Świątek – Alison Riske, gdzie oglądać

Już dzisiaj w French Open 2022 czeka nas spotkanie Iga Świątek – Alison Riske, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i teraz przed nią bardzo ważny turniej, który pozwoli jej utrzymać obecne punkty w rankingu. Iga jest faworytką w starciu z Riske, ale czy wykorzysta swoje atuty? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Iga Świątek – Alison Riske!

Iga Świątek – Alison Riske, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Alison Riske w TV zostanie puszczona m.in. w STS. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w STS za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć, bo z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, jest darmowe!

Iga Świątek – Alison Riske, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz

Dzięki bonusom w STS możesz zagrać zakłady na mecz Iga Świątek – Alison Riske i w ten sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania bez martwienia się o wynik tej rywalizacji!

Iga Świątek – Alison Riske, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Alison Riske będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego.

Iga Świątek – Alison Riske, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Ta na papierze jest po prostu lepszą zawodniczką, co zresztą widać po światowym rankingu. Czy Polce uda się tutaj wygrać?

Kursy na mecz Świątek - Riske
STS
1.02
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
20.00
Riske
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Świątek - Riske?

Mecz Świątek z Riske będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Świątek zagra z Riske?

Mecz Świątek - Riske zaplanowano na godzinę 14:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze