Gdzie oglądać mecz Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Hutnik zmierzy się tym razem z Pogonią, więc będzie to starcie dwóch ekip o podobnym potencjale. Kto zgarnie trzy punkty w tej rywalizacji? O tym przekonamy się już dzisiaj po południu!

ewinner, baner, canal online

Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, gdzie oglądać

Ta sobota zapowiada się dość intensywnie, ponieważ oprócz spotkań międzynarodowych czekają nas też starcia w drugiej lidze polskiej. Dziś między innymi dojdzie do meczu Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie to zaplanowano na godzinę 15:00. Trudno tutaj wskazać faworyta, bo co prawda Pogoń dotychczas wyglądała lepiej, ale to Hutnik zagra u siebie. Starcie tych drużyn może też przesądzić o walce o utrzymanie. Jeżeli Hutnik przegra, to strata do Pogoni będzie wynosić już pięć oczek, a do bezpiecznego miejsca być może nawet 13.

Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki będziesz mógł obejrzeć za pomocą Canal+ Online. Trzeba jednak podkreślić, że jest to płatna opcja i musisz wcześniej wykupić dostęp do abonamentu, albo skorzystać z naszej współpracy z bukmacherem eWinner. WIęcej o tym piszemy niżej, gdzie dokładnie opisujemy, w jaki sposób możesz odebrać voucher na 30 dni!

Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, transmisja na żywo za darmo

Istnieje jednak możliwość, która pozwala Ci na obejrzenie za darmo transmisji z meczu Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online. Tutaj krótka instrukcja, w jaki sposób odebrać taki prezent:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  5. Wykorzystaj go na stronie Canal+
  6. Przejdź do sekcji sportowej
  7. Oglądaj mecz Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, transmisja online

Transmisja online z meczu Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki będziesz mógł obejrzeć w internecie za pomocą przeglądarki internetowej? Jest również możliwość zobaczenia tego spotkania za pomocą aplikacji w telefonie i na telewizorze. Te możesz odpalić na urządzeniach z systemem Android lub iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów to starcie będzie bardzo wyrównane. Kursy na wygraną są wyrównane i trudno wskazać faworyta. Możesz się zresztą samemu o tym przekonać:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 maja 2022 23:56.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Hutnik Kraków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki?

Starcie Hutnika Kraków z Pogonią Grodzisk Mazowiecki będziesz mógł odpalić w Canal+ Online.

O której Hutnik zagra z Pogonią?

Hutnik zmierzy się z Pogonią już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze