Hurkacz – Djoković: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.07.2023

Hubert Hurkacz odbijający piłkę Gdzie oglądać Hurkacz – Djoković? Hubert Hurkacz zdołał pokonać już dwóch rywali na tegorocznym Wimbledonie i zakwalifikować się do kolejnej rundy tego turnieju. W niej natomiast polski zawodnik zagra z jednym z najlepszych tenisistów świata, gdyż zmierzy się z Novakiem Djokoviciem! Ja w poniższym tekście udzielę natomiast odpowiedzi na pytanie – gdzie oglądać Hurkacz – Djoković na żywo i za darmo? Zapraszam do sprawdzenia.

Hurkacz – Djoković na żywo w TV

Hubert Hurkacz po wyeliminowaniu dwóch przeciwników stanie do możliwie najtrudniejszego wyzwania, jakie mogło mu się przytrafić. Polski zawodnik zagra z jednym z najlepszych tenisistów w historii i na pewno nie będzie faworytem w rywalizacji z Novakiem Djokoviciem. Spotkanie to na pewno warto będzie jednak obejrzeć na żywo, a taką możliwość będziemy mieli dzięki transmisji telewizyjnej w Polsat Sport, która to ma rozpocząć się już 9. lipca o godzinie 17:45!

Hurkacz – Djoković gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście zwolennikami transmisji w TV lub wolicie oglądać mecze tenisa w Internecie, to w tym miejscu mam dla Was znakomitą informację! Mecz Hurkacz – Djoković będzie bowiem dostępny w formie streamu online, czyli transmisji internetowej za darmo. Taką możliwość zyskujemy dzięki ofercie bukmachera STS, u którego opisywane spotkanie zostanie pokazane. Poniżej krótka instrukcja, w jaki sposób zdobyć dostęp do streamu online z tej rywalizacji:
  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Hurkacz – Djoković i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać Hurkacz – Djoković?

W przypadku, kiedy np. w niedzielny wieczór będziecie poza domem, i tak będziecie mogli obejrzeć mecz Huberta Hurkacza z Novakiem Djokoviciem na żywo! Do tego potrzebować będziecie w zasadzie jedynie telefonu z zainstalowaną aplikacją STS i dostępem do sieci. Po zalogowaniu się na swoje konto na takim urządzeniu, z łatwością odnajdziecie stream online z opisywanego meczu i obejrzycie go na żywo. Powodzenia i jak największej przyjemności z oglądania! fot. Pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze