Hurkacz – Choinski: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.07.2023

Hubert Hurkacz odbijający piłkę

Gdzie oglądać Hubert Hurkacz – Jan Choinski? Po za znaną i lubianą Igą Świątek, spore szanse na zajście daleko podczas prestiżowego Wimbledonu ma Hubert Hurkacz. Polski tenisista już w środę rozegra swoje drugie spotkanie na wspomnianym turnieju, a my w poniższym tekście przybliżymy informacje dotyczące transmisji w TV i streamów online. Zapraszam do sprawdzenia.

Hurkacz – Choinski na żywo w TV

Hubert Hurkacz po niezbyt udanych poprzednich turniejach ma nadzieję na osiągnięcie możliwie najlepszego wyniku na Wimbledonie. Obecnie 18. tenisista świata w pierwszym spotkaniu na tym turnieju gładko poradził sobie z Albertem Ramosem, wygrywając 3:0. W najbliższym meczu nasz reprezentanta zmierzy się z Anglikiem o polskich korzeniach, a więc Janem Choinskim. Starcie to ma odbyć się o godzinie 19:00, jednak nie wiadomo nic o transmisji w TV.

Hurkacz – Choinski gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie na żywo w telewizji, to w jaki sposób zobaczyć spotkanie Huberta Hurkecza na Wimbledonie? Z czasem coraz bardziej popularne stają się streamy online, czyli legalne transmisje internetowe. Właśnie w taki sposób będzie można zobaczyć omawiane starcie na żywo i w dobrej jakości. Transmisję z niego znajdziecie w STS TV, a jeśli nie słyszeliście o takiej stacji, to poniżej dowiecie się więcej na temat zdobycia dostępu do streamu z tego starcia:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Hurkacz – Choinski i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać Hurkacz – Choinski?

Jeżeli w środowy wieczór, kiedy to odbędzie się powyżej wspomniane spotkanie, nie będziecie mieli dostępu do komputera, czy laptopa, to nic straconego! Można bowiem skorzystać ze swojego smartfona, instalując na nim aplikację mobilną STS i właśnie z tego poziomu śledzić zmagania Wimbledonu. Wybór i możliwości są więc rozmaite a mi pozostało życzyć miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze