Historia dosłownie dzieje się na naszych oczach i Hubert Hurkacz dostał się do ćwierćfinału Wimbledonu. Polak zmierzy się z legendą tenisa w 1/4 już dzisiaj i będzie to niesamowicie ważne spotkanie dla obu zawodników. Polak może dokonać czegoś niesamowitego, a w forBET z kodem promocyjnym jest opcja zagrania tego spotkania bez ryzyka!

Mecz Hurkacza z Federerem bez ryzyka w forBET z kodem promocyjnym!

Obydwaj zawodnicy rozegrali już po cztery mecze w tegorocznym Wimbledonie. Hurkacz rozpoczął od trzech zwycięstw 3:0, ogrywając kolejno Musettiego, Girone i Bublika. Prawdziwe wyzwanie czekało go jednak dopiero w 1/8 Wimbledonu, gdzie przyszło mu się zmierzyć z dobrze notowanym w ostatnim czasie Miedwiediewem. Było to niewątpliwie zacięte starcie, a to rywal Polaka rozpoczął od prowadzenia. Jednak Hurkacz świetnie serwował, co dało mu dużą przewagę w grze i ostatecznie wygrał 3:2. Dzięki temu dostał się do ćwierćfinału Wimbledonu, w którym czeka już na niego Federer.

Ten z kolei najpierw ograł Mannarino, Gasqueta i Norriego. W 1/8 trafił na Sonego i w każdym z tych spotkań był faworytem. Federer jednak jest już dość wiekowy, co widać po jego ruchach na korcie. Pomimo tego to żywa legenda tenisa i niezwykle groźny zawodnik, który w każdym momencie jest w stanie odwrócić losy spotkania. Mecz pomiędzy Federerem a Hurkaczem będzie spotkaniem ósmej z 18 rakietą świata (ranking ATP).

forBET kod promocyjny –> zobacz, jak odebrać dodatkowe bonusy na start (możliwe do zgarnięcia razem z promocją bez ryzyka na Hurkacz vs. Federer)!

hurkacz federer baner

W forBET jest możliwość otrzymania zakładu bez ryzyka na spotkanie Hurkacza z Federerem. Historia właśnie dzieje się na naszych oczach, więc nic dziwnego, że bukmacher wyszedł z tak ciekawą inicjatywą. Aby skorzystać z promocji należy zagrać zwycięstwo Hurkacza (zakład główny 1/2) za dokładnie 119 lub 249 PLN. Kupon MUSI być singlem. Jeżeli Hurkacz nie wygra spotkania, to stawka wróci na Twoje konto w formie bonusu.

Promocja obowiązuje do rozpoczęcia spotkania Hurkacza z Federerem. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon na mecz spełniający warunki promocji. Przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić bonusem czterokrotnie po kursie 2.00 lub większym na kuponach z co najmniej dwoma zdarzeniami (każdy z nich z kursem nie mniejszym niż 1.20). Bonus oczekuje w kolejce przez czternaście dni, więc można go wykorzystać razem z promocjami z pakietu powitalnego. Czas na obrót to również 14 dni, o czym warto pamiętać!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET kod promocyjny 2480PLN da Ci także pakiet powitalny. Bonusy, jakie otrzymasz po założeniu konta z naszego linku i z kodem to:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zdjęcie: Alyssa van Heyst / MB Media / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze