Gdzie oglądać mecz Holandia – Walia? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W sobotę rozegranych zostanie kilka meczów w Lidze Narodów, a jednym z nich będzie starcie Holandia – Walia. Naturalnie to gospodarze są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty?

fuksiarz, baner, polsatbox

Holandia – Walia, gdzie oglądać

We wtorek czeka nas kilka spotkań w Lidze Narodów, które zapowiadają się na dość interesujące. Jednym z nich będzie rywalizacja Holandia – Walia. Pierwsza z tych drużyn wygląda tutaj na faworyta, bo ma o wiele lepszych piłkarzy, ale to wcale nie oznacza, że gospodarze są bez szans. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a więcej o tym, gdzie możesz to zrobić, piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje!

Holandia – Walia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Holandia – Walia? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu, o czym warto pamiętać, przy oglądaniu meczów reprezentacji w Lidze Narodów.

Holandia – Walia, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Holandia – Walia, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
W Fuksiarzu kod promocyjny zapewni Ci specjalne bonusy na start i grając razem z nimi możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania!

Holandia – Walia, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Holandia – Walia, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Ta rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać kwalifikację do mistrzostw świata, w tym spotkania barażowe!

Holandia – Walia, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Holandia jest faworytem w tej parze, ale Walia na pewno może poszukać swoich szans w grze z kontrataku. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 03:15.
fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze