W sobotę Polska zagra na wyjeździe z Holandią w ramach Ligi Narodów. Nasi rodacy dopiero co przegrali z Belgią 1:6, więc zdecydowanie nie są w dobrych nastrojach i będą chcieli się zrewanżować. Czy Biało-Czerwonym uda się zatrzymać Pomarańczowych? O tym dowiemy się późnym wieczorem, ale już teraz można zagrać kurs 25.000 lub 50.00 na mecz Holandia – Polska.
baner betfan na holandia - polska
fot. betfan

Kurs 25.00 lub 50.00 na Holandia – Polska!

Już w najbliższą sobotę, 11.06.2022, o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra swoje trzecie spotkanie w Lidze Narodów, a tym razem jej rywalem będzie Holandia. Nasi rodacy zagrają na wyjeździe i zdecydowanie nie są faworytami, co widać nie tylko po kursach, ale i ostatnim spotkaniu z Belgią, gdzie Hazard i spółka obnażyli wszystkie braki w wyszkoleniu naszych piłkarzy. Polska przegrała 1:6 i teraz będzie chciała się zrehabilitować, ale czy to się jej uda? W BETFAN można wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej i zagrać kurs 25.00 lub 50.00 na mecz Holandia – Polska. Co dokładnie trzeba zrobić? To opisujemy niżej, ale zanim do tego przejdziemy, to najpierw zacznijmy od rejestracji konta. Te możesz założyć z poniższego przycisku i odebrać również bonusy na start. Przy okazji przeczytaj opinie o BETFAN i sprawdź, co o bukmacherze sądzą gracze! Gdy założysz konto, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić są dość proste. Pamiętaj, że w akcji mogą wziąć tylko udział gracze z profilami założonymi w dniach 09.06.2022 (godz. 15:00) – 11.06.2022 (godz. 20:44). Jakie są pozostałe warunki?
  • Dokonaj depozytu na min. 55 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon za min. 50 PLN, aby móc skorzystać z boosta na Holandia – Polska
  • Pamiętaj, że nie może to być zakład przeciwny do tego zagranego po podwyższonym kursie
  • Jeśli Twój kupon nie wejdzie, to bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN
  • Zagraj zakład na specjalne zdarzenie: – po kursie 25.00 na -1.5 gola Polski lub 50.00 na +1.5 gola Polski
Zakład musi być zagrany jako singiel za maksimum 5 PLN. Twoja wygrana trafia na konto główne, więc nie musisz obracać środkami w żaden sposób, a to na pewno jest na plus. Liczy się pierwszy zagrany i rozliczony kupon. fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze