Holandia – Katar: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.11.2022

Mohammed Muntari

Gdzie oglądać mecz Holandia – Katar? We wtorek dojdzie do meczu grupy A na Mundialu w Katarze, w którym to gospodarze turnieju podejmą Holendrów. Jeżeli masz ochotę obejrzeć ten mecz w telewizji lub internecie, w niniejszym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja oraz stream online. Życzę miłej lektury!

Potyczka pomiędzy Holandią a Katarem stanowi doskonałą okazję nie tylko do przeżywania mundialowych emocji, ale również do zagrania o dodatkowe środki! Taką możliwość otrzymasz o bukmachera TOTALbet, gdzie możesz obstawić zwycięstwo Holandii z kursem 100,00, korzystając ze specjalnej promocji. Na czym ona polega? Sprawdź:

  1. Załóż konto w TOTALbet z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 200 PLN
  3. Jest to warunek konieczny do zagrania kursu 100,00
  4. Zagraj za 1 PLN typ na wygraną Holandii z Katarem (oferta prematch, rynek 1X2)
  5. Jeżeli trafisz, otrzymasz 100 PLN w gotówce!

Holandia – Katar, transmisja na żywo w TV

Mecz Holandii z Katarem odbędzie się 29 listopada 2022 o godzinie 16:00 na Al Bayt Stadium. Dla gospodarzy tego turnieju będzie ona stanowiła mecz o honor, wszak z zerowym dorobkiem punktowym zajmują oni ostatnie miejsce w grupie i nie mają już szans na awans. Oranje natomiast przewodzą w stawce i jeśli wygrają, zapewnią sobie wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz w telewizji, pamiętaj, że jego transmisja dostępna będzie w TVP 2 i TVP Sport. Poznaj również propozycje typów na Holandia – Katar, dostępne na Zagranie.com.

Holandia – Katar: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie możesz skorzystać z transmisji w telewizji, mecz ten możesz obejrzeć jeszcze w internecie na stronie TVP Sport, gdzie dostępny będzie stream online. Więcej na ten temat dowiesz się, sprawdzając gdzie oglądać Mundial w Katarze. Przypominam także o naszym kodzie promocyjnym do TOTALbet, dzięki któremu możesz zagrać wygraną Holandii z kursem 100,00 i powalczyć o ekstra kasę!

Gdzie oglądać Holandia – Katar?

Holandia – Katar obejrzysz w TVP. Mecz ten można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie na urządzeniu mobilnym w formie streamu. Jeśli chcesz być zatem na bieżąco z meczami Mundialu, by móc obstawiać dobre typy na MŚ, zachęcam do oglądania!

Obrazek w tle: fot. ANP/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze