Holandia – Kanada: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.06.2024

Denzel Dumfries przy piłce

Gdzie oglądać Holandia – Kanada? W najbliższy czwartek rozegrany zostanie ciekawy sparing pomiędzy Holandią, a Kanadą. Spotkanie to powinno być interesującym do oglądania i ofensywnym widowiskiem. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć je na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Holandia – Kanada na żywo w TV

W najbliższy czwartek nie zobaczymy wielu ciekawych sparingów, jednak rywalizacja Holandii z Kanadą zapowiada się naprawdę ciekawie! Starcie to powinno być ofensywnym i otwartym widowiskiem i wiele wskazuje na to, że spore grono kibiców zechce obejrzeć je na żywo! Spieszę zatem z informacją o transmisji na żywo w TV – będzie ona dostępna aż na trzech polskich kanałach. Będzie to nie tylko Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1, ale i darmowy program TVP Sport! Wybór zatem będzie spory, a ja pod spodem wrzucam aktualnie najlepsze kursy do obstawienia na omawiane zawody:

Kursy na zwycięstwo

LVbet
1.40
Holandia
Zagraj!
STS
5.05
remis
8.05
Zagraj!

Holandia – Kanada, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Starcie Holandii z Kanadą będzie dostępne nie tylko w TV, ale również w formie legalnych i bezpiecznych streamów online w Internecie! Zerknijcie na nasze aktualne typy na Euro 2024, a ja przechodzę do kwestii transmisji w sieci. Użytkownicy Polsat Box Go, którzy mają wykupiony odpowiedni pakiet na tej platformie znajdą tam stream online z meczu Holandia – Kanada. Jeżeli szukacie natomiast bezpłatnej alternatywy, to tu z pomocą przynosi strona internetowa TVP Sport. Tam wystarczy obejrzeć kilka reklam i wówczas będziecie w stanie zobaczyć opisywane spotkanie na żywo i za darmo!

Gdzie oglądać Holandia – Kanada?

Finalnie wychodzi więc na to, że bardzo ciekawie zapowiadające się starcie Holandii z Kanadą będzie stosunkowo łatwe do obejrzenia i skorzystać będzie można z kilku możliwości! Mamy tu do dyspozycji chociażby transmisję w TV aż na trzech kanałach, ale również legalne i bezpieczne streamy online. O ile w Polsat Box Go należy mieć wykupiony pakiet, o tyle na sport.tvp.pl znajdziemy bezpłatną transmisję z opisywanego sparingu. Na koniec polecam sprawdzić pozostałe transmisje bukmacherów i życzę jak największych emocji podczas starcia Holandia – Kanada na żywo!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze