Holandia – Islandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.06.2024

Virgil Van Dijk podczas meczu

Gdzie oglądać Holandia – Islandia? Nasi grupowi rywale na Euro 2024, a zatem reprezentacja Holandii, w poniedziałek rozegra kolejny sparing, w którym stawi czoła drużynie z Islandii. Jeżeli macie ochotę obejrzeć te zmagania na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV i streamach online ze wspomnianej potyczki. Zachęcam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Holandia – Islandia na żywo w TV

Reprezentacja Holandii przed kilkoma dniami rozegrała swój pierwszy sparing podczas czerwcowego zgrupowania. Oranje spisali się doskonale i rozbili Kanadyjczyków 4:0. Z kolei Islandia sprawiła ostatnio prawdziwą sensację i na Wembley pokonała Anglików 1:0! Mimo to Memphis Depay i spółka będą zdecydowanymi faworytami poniedziałkowego spotkania towarzyskiego, które to ma rozpocząć się 10. czerwca 2024 roku o godzinie 20:45. Jeżeli zechcecie skorzystać z transmisji na żywo w TV, to takową odnajdziecie na kanale Polsat Sport 1! A jak wyglądają obecnie kursy bukmacherskie na opisywane zawody?

Kursy na zwycięstwo

LVbet
1.20
Holandia
Zagraj!
Superbet
7.00
remis
Zagraj!
Superbet
14.00
Islandia
Zagraj!

Holandia – Islandia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie towarzyskie Holandii z Islandią będzie dostępne nie tylko w formie transmisji w TV, ale będzie można je również obejrzeć w formie streamu online! Oczywiście mam tu na myśli w pełni legalną i bezpieczną transmisję w Internecie, którą odnajdziemy w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Gorsza informacja brzmi natomiast tak, że niestety za dostęp do wspomnianego serwisu trzeba będzie zapłacić, a darmowych alternatyw na obecny moment brak. Na marginesie, polecam sprawdzić nasze zapowiedzi i typy na Euro 2024!

Gdzie oglądać Holandia – Islandia?

Finalnie okazuje się zatem, że spotkanie Holandii z Islandią będzie w Polsce stosunkowo łatwe do obejrzenia i skorzystać będzie można zarówno z transmisji w TV i streamów online! Wszystko to za sprawą telewizji Polsat, która posiada prawa do pokazywania gier towarzyskich reprezentacji. Tych w najbliższych dniach nie będzie brakować, a zatem kibicom polecam zerknąć na transmisje u bukmacherów. Dziękuję serdecznie za poświęcone 3 minutki i życzę jak największych emocji podczas sparingu Oranje z Islandią!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze