Podczas przerwy na kadrę czeka nas kilka interesujących spotkań towarzyskich. W jednym z nich Holandia zmierzy się z Danią. Tę rywalizację zaplanowano na sobotę, 26.03.2022, na godzinę 20:45. Gospodarze na papierze mają większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom!

fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Holandia – Dania dzisiaj, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Holandia – Dania? Sporo osób się dzisiaj nad tym zastanawia, ponieważ to zestawienie budzi spore emocje jak na towarzyskie spotkanie. Oranje na papierze są faworytami, ale jeszcze będą musieli to udowodnić na boisku. Na pewno bezpośrednie starcie tych ekip będzie ciekawe dla kibiców, więc Polsat Sport przygotował transmisję z tej rywalizacji. Ta będzie dostępna m.in. w Polsat Sport Premium 2, a o szczegółach dotyczących streamów więcej dowiesz się niżej.

Holandia – Dania, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Holandia – Dania w TV. Taką możliwość dostaniesz m.in. w Polsat Sport Premium 2, a także w Polsat Box Go, które ma swoją aplikację na telewizor. Pobierz ją na swoje TV i oglądaj w niej to spotkanie.

Holandia – Dania, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Holandia – Dania, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher o wartości 40 PLN, który możesz wykorzystać w Polsat Box Go i możesz go użyć na swoje konto. Tutaj instrukcja, jak go zdobyć:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher i oglądaj mecz

Warto podkreślić, że w Fuksiarzu odbierzesz bonus na start, z którym możesz obstawiać i tym samym zwiększyć swoje emocje z oglądania!

Holandia – Dania, transmisja online

Stream ze starcia Holandia – Dania będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz w swojej aplikacji na telefon. Ta jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Możliwości, aby obejrzeć to spotkanie jest więc sporo.

Holandia – Dania, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Holandia – Dania możesz zerknąć także na kursy. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ te mnożniki dobrze nam pokazują, jakie są szanse obu zespołów. Teoretycznie większe mają gospodarze, ale goście na Euro 2020 skradli serca kibiców, grają ofensywny i przyjemny do oglądania futbol, a tutaj mogą po raz kolejny się dobrze zaprezentować.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:16.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Holandia - Dania?

Starcie Holandii z Danią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Holandia zagra z Danią?

Mecz Holandia - Dania zaplanowano na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze