Holandia – Anglia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.07.2024

Cody Gakpo

Gdzie oglądać mecz Holandia – Anglia? W środę wieczorem w Dortmundzie odbędzie się drugi półfinał Euro 2024: Holandia kontra Anglia. Jeśli interesuje Cię ten mecz i planujesz jego obejrzenie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Holandia – Anglia, transmisja na żywo w TV

Mecz Holandii z Anglią rozegrany zostanie 10 lipca 2024 o godzinie 21:00 na stadionie w Dortmundzie. Zdaniem bukmacherów nieznacznymi faworytami tego starcia będą Anglicy, lecz Oranje mają swoje atuty, które z pewnością będą chcieli jak najmocniej wyeksponować. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, jego transmisja TV dostępna będzie w TVP 1. Zobacz także nasze typy na Holandia – Anglia i regularnie sprawdzaj pozostałe typy na Euro 2024.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Holandia - Anglia
Superbet
1
3,20
X
2,90
2
2,60
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Holandia – Anglia: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć w formie streamu online w apce mobilnej oraz na stronie internetowej TVP Sport. Serwis ten pozwala na śledzenie wszystkich meczów Euro, a także innych ważnych wydarzeń sportowych pokazywanych przez TVP.

Gdzie oglądać Holandia – Anglia?

Holandia – Anglia obejrzysz w TVP. Jeśli natomiast chciałbyś obstawić ten mecz u bukmachera, skorzystaj z kursu 200,00 na bramkę Holandii lub Anglii. Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym do Superbet, zrób depozyt na minimum 50 PLN, zagraj kupon SOLO z typem na drużynę z golem, a jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, więc w praktyce obstawiasz po kursie 200,00. Życzę powodzenia i samych pozytywnych emocji przy oglądaniu meczu.

Holandia - Anglia Superbet ZAGRANIE

Obrazek w tle: fot. Mateusz Porzucek PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze