Do gry wracają dwie największe ligi w swoich dziedzinach sportowych – NBA oraz NHL. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali całą masę bonusów. Tym razem przedstawię wam MaxiZysk Weekendowy w forBET. Poniżej przeczytacie, na czym on polega i jaki jeszcze możecie zgarnąć w forBET bonus. Jeżeli chcecie postawić zakłady na hokej, a nie wiecie co, to możecie skorzystać z naszych typów NHL

MaxiZysk Weekendowy – na czym polega w forBET bonus?

Po długiej przerwie do gry wraca NHL. Fanów rozgrywek na lodzie nie brakuje, a co za tym idzie, bukmacherzy przygotowują z tej okazji promocje. W ten weekend (31.07 – 02.08) możecie skorzystać w forBET z MaxiZysku Weekendowego. Na czym on polega? Otóż należy wpłacić środki za minimum 40 złotych. Następnie otrzymacie MaxiZysk do kwoty maksymalnie 100 złotych. 

Podczas grania w ten weekend należy wybrać przy kuponie opcje MaxiZysk (x2). Następnie trzeba zagrać kupon ze zdarzeniami z Serie A, NBA, NHL lub Pucharu Anglii. Dotyczy to nie tylko oferty przedmeczowej, ale też kuponów postawionych na live. Jeżeli wygracie, to wasza wygrana zostanie podwojona. Warunki do spełnienia są bardzo proste, a jeżeli nie macie pomysłów na granie NHL, to skorzystajcie z naszych typów NHL. 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET bonus – co jeszcze mogę otrzymać?

Podczas rejestracji w forBET warto użyć naszego kodu 2380PLN. Dzięki temu otrzymacie szereg bonusów, takich jak:

  • 2080 złotych od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Wystarczy spełnić kilka podstawowych rzeczy i zarejestrować się z naszym kodem, a start u tego bukmachera będzie bardzo łatwy. Dodatkowo możecie ułatwić sobie go, sięgając po nasze typy z NHL lub innych dyscyplin. Wspomniane promocje łączą się ze sobą, więc można dużo zarobić. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze