Hoffenheim – Bayer Leverkuen: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2023

Piłkarz Bayeru prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Hoffenheim – Bayer? W sobotni wieczór oczy wszystkich kibiców Bundesligi będą skierowane na rywalizację Dortmundu z Bayernem. Nieco wcześniej odbędzie się jednak inne, bardzo ciekawe starcie pomiędzy Hoffenheim, a Bayerem Leverkusen. Z pewnością znajdzie się grono kibiców, którzy te zawody zechcą obejrzeć na żywo, a ja w poniższym tekście wytłumaczę w jaki sposób znaleźć transmisję z tego spotkania. Zapraszam do lektury.

Hoffenheim – Bayer żywo w TV

Ekipa Hoffenheim w obecnych rozgrywkach spisuje się nadspodziewanie dobrze i zajmuje wysokie 6. miejsce w lidze. Bayer jest jeszcze lepszy i skuteczniejszy, bowiem w tym wypadku mówimy o liderze całej Bundesligi, który robi w Niemczech prawdziwą furorę! Rywalizacja tych ekip zapowiada się zatem wyśmienicie i z pewnością warto będzie obejrzeć ją na żywo. Transmisja w TV dostępna będzie na żywo w serwisie Viaplay. Jeżeli jednak nie macie do niego dostępu, to mogę polecić alternatywę w postaci transmisji w STS TV, którą będzie można obejrzeć niemalże za darmo!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Hoffenheim – Bayer i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

STS baner cashback

Hoffenheim – Bayer gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

W tym miejscu dopowiem jeszcze, że spotkanie Hoffenheim – Leverkusen rozpocznie się 4. listopada 2023 roku o godzinie 15:30 i to właśnie wtedy należy uruchomić odpowiednią transmisję! A gdzie jeszcze ją znaleźć? Inną, ciekawą opcją jest stream online u bukmachera Superbet, który również posiada darmowe transmisje i w tym przypadku nie trzeba nawet wpłacać żadnego depozytu. Wystarczy bowiem zalogować się na konto gracza, odszukać odpowiednie spotkanie w Superbet TV i cieszyć się legalnym streamem na żywo!

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Hoffenheim – Bayer w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Hoffenheim – Bayer?

Okazuje się więc, że rywalizację Hoffenheim – Bayer Leverkusen można obejrzeć z wielu źródeł! Niekoniecznie trzeba będzie płacić za dostęp do Bundesligi w Viaplay, bo darmowymi alternatywami są streamy online w STS TV i Superbet TV. Nie w każdym przypadku mecze najlepszych europejskich rozgrywek są pokazywane za darmo, zatem warto skorzystać z opisanej w tym tekście okazji! Powodzenia i jak największych emocji podczas tej potyczki niemieckiej Bundesligi!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze