Gdzie oglądać mecz Hiszpania – Portugalia? Rywalizację pomiędzy tymi ekipami będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a więcej o tym, jak obejrzeć to spotkanie piszemy niżej. Starcie tych ekip na papierze wygląda na bardzo ciekawe i na pewno możemy oczekiwać kilku goli. Która z ekip zgarnie komplet punktów?
Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Hiszpania – Portugalia, gdzie oglądać

W czwartek o godzinie 20:45 dojdzie do spotkania Hiszpania – Portugalia w ramach Ligi Narodów, która zastąpiła mecze towarzyskie. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta w przypadku tego starcia, ale wydaje się, że nieco większe szanse mają gospodarze. La Furia Roja w końcu zagra u siebie, a to mocny atut w jej przypadku. Czy faktycznie Hiszpanom uda się tutaj zgarnąć komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Hiszpania – Portugalia!

Hiszpania – Portugalia, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV ze spotkania Hiszpania – Portugalia będzie puszczona w Polsat Box Go, czyli na internetowej platformie od Polsatu, gdzie można oglądać starcia. Aplikację od tej platformy możesz pobrać na swój telewizor ze Smart TV i w niej obejrzeć starcie tych ekip. Jeżeli nie masz dostępu do Polsatu, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz go zdobyć praktycznie za free!

Hiszpania – Portugalia, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem masz możliwość odebrania voucheru do Polsat Box Go o wartości aż 40 PLN. W jaki sposób możesz to zrobić? To akurat jest bardzo proste, ponieważ wystarczy się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie wpłacić min. 50 PLN na konto gracza. Tutaj wszystko dokładnie tłumaczymy krok po kroku, więc nie powinno być z tym żadnego problemu:
  1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsatu
  5. Oglądaj mecz Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warto też podkreślić, że u bukmacherów bardzo często dostępne są darmowe transmisje online, z których możesz korzystać. Wtedy nie musisz płacić za streamy na innych stronach!

Hiszpania – Portugalia, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Hiszpania – Portugalia będzie dostępna w aplikacji na telefony od Polsat Box Go, a także w wersji przeglądarkowej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dzięki tak wielu możliwości możesz odpalić tę rywalizację niezależnie od tego, gdzie jesteś!

Hiszpania – Portugalia, szanse na zwycięstwo

Z całą pewnością przed startem meczu Hiszpania – Portugalia warto, żebyś sprawdził jeszcze, jakie kursy na nie przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie można bowiem znaleźć zakłady ze sporym value!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 lipca 2022 16:13.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Hiszpanii z Portugalią?

Starcie Hiszpanii z Portugalią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Hiszpania zagra z Portugalią?

Hiszpania zagra z Portugalią już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze