Hiszpania – Brazylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.03.2024

Piłkarze Hiszpanii przed rozpoczęciem meczu

Gdzie oglądać Hiszpania – Brazylia? We wtorek czekają nas ostatnie spotkania reprezentacji i kolejne bardzo ciekawe sparingi! Do takiego grona zdecydowanie zasługuje zaplanowany na 26. marca mecz Hiszpanii z Brazylią, o którym powiem więcej w poniższym tekście. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie i w jaki sposób zobaczyć ten pojedynek na żywo, to pod spodem znajdziecie wszystkie legalne opcje! Zapraszam więc do sprawdzenia.

Hiszpania – Brazylia na żywo w TV

Rywalizacja Hiszpanii z Brazylią, nawet jeśli w ramach meczu towarzyskiego, to prawdziwa gratka dla kibiców piłkarskich! Starcie to zapowiada się wybornie, szczególnie że w składach obu ekip powinniśmy zobaczyć największe gwiazdy piłki. Sam mecz rozpocznie się w ten wtorek, czyli 26. marca 2024 roku o godzinie 21:30 czasu polskiego. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to ta zostanie pokazana na żywo na kanale Polsat Sport Premium 2. Niestety jednak wspomniany program nie jest darmowy, bo do jego posiadania potrzebny jest wykupiony pakiet premium w telewizji Polsat. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na to starcie?

Hiszpania
Mar 26, 2024
21:30
Brazylia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18:55, 25 marca 2024 18:55.

Hiszpania – Brazylia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście w dobie dzisiejszych czasów nie ma problemów z oglądaniem meczów piłkarskich w Internecie! Streamy online stanowią coraz popularniejszą alternatywę dla transmisji w TV i również hitowy mecz Hiszpanii z Brazylią będzie można zobaczyć na żywo w sieci. Niestety jednak także w tym przypadku mamy do czynienia z płatną opcją, ponieważ aby obejrzeć mecz Hiszpania – Brazylia na żywo, należy uprzednio wykupić odpowiedni pakiet w serwisie Polsat Box Go. W tym momencie na horyzoncie nie widać streamów online za darmo. Mimo to polecam zapoznać się z ofertą transmisji w Superbet TV!

Gdzie oglądać Hiszpania – Brazylia?

Jeżeli do tej pory zastanawialiście się, gdzie oglądać Hiszpania – Brazylia, to mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście odpowiedź na postawione wyżej pytanie. Spotkania towarzyskie reprezentacji regularnie pokazuje telewizja Polsat i w przypadku batalii La Furia Roja z Canarinhos skorzystać będzie można zarówno z transmisji w TV, jak i z legalnego i bezpiecznego streamu online – niestety jednak obydwie opcje są płatne. Pozostało życzyć mi zatem możliwie najciekawszego meczu w Madrycie i jak największych emocji.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze