Na polskiej scenie sportów walk powstała nowa federacja. Mowa tutaj o High League, które zapowiada się na bardzo ciekawe. Za całością stoi Malik Montana, a więc dość znana osoba w naszym kraju. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz odebrać bonusy i do tego jeszcze obstawiać właśnie walki na gali High League!

Typy na High League <- kliknij i sprawdź naszą zapowiedź pierwszej gali!

High League możesz obstawić w Fortunie z kodem promocyjnym!

High League to nowa federacja powstała na polskiej scenie sportów walki. W założeniach ma być konkurencja dla FAME MMA, ale co z tego wyjdzie, to dopiero zobaczymy. Rozpoczyna jednak od głośnych nazwisk i pierwsza gala zapowiada się ciekawiej od tych, jakie widzieliśmy na początku FAME. Za samym High League stoi Malik Montana, znany raper w naszym kraju. Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala, która odbędzie się 28 sierpnia w Ergo Arenie.

Fortuna kod promocyjny —> zobacz, jak odebrać bonusy na start i mieć możliwość obstawiania High League.

Podczas High League zobaczymy kilka ciekawych walk, a przedstawienie ich zaczniemy od starcia wieczoru, jakim niewątpliwie ma być rywalizacja Natsu z Lexy. Była uczestniczka projektu Team X zmierzy się z jej obecną liderką. Kursy w Fortunie wskazują na Natsu, co może lekko dziwić. W końcu Lexy wygląda na nieco bardziej przygotowaną. Różnica w kursach jednak jest niewielka, na Natsu to 1.70, a na jej rywalkę 1.91. Proponowany zakład to jednak właśnie ten w stronę Lexy, która powinna wygrać na punkty.

fortuna natsu lexy1

Kolejne spotkanie, które omówimy, to również walka kobiet. Tutaj Lil Masti zmierzy się z Ewą Brodnicką. Pojkedynek odbędzie się na zasadach MMA, a tutaj Lil Masti dotychczas była niepokonana, walcząc w FAME MMA. LM pokonała m.in. Linkiewicz, czy Adriannę Śledź. Brodnicka z kolei kojarzona jest głównie z boksu, gdzie wiemy, że trzyma dobry poziom. Tutaj jednak inna formuła może pokrzyżować jej plany, a według bukmacherów jest underdogiem. Kurs na nią to 1.98, podczas gdy na Lil Masti to 1.65.

Ostatnie dwie, znane walki, to rywalizację mężczyzn. W jednej z nich Maciej Rataj z bilansem 1-1 powalczy z Medusą, który ma bilans 1:0. Tutaj już faworyt jest znany zdecydowanie bardziej. Medusa ma przewagę niemal na każdym polu, a kursy na niego oscylują w okolicach 1.27. W przypadku Rataja to aż 3.09, więc widać, iż różnica jest ogromna.

Na ten moment kartę walk zamyka nam starcie Josef Bratana z tiktokerem, Cesarzem Narcystą. Obaj nie mają większej historii w oficjalnych galach i federacjach, ale na papierze Bratan wygląda na osobę, która ma lekką przewagę. Ta wynika głównie z warunków fizycznych i przygotowania do samej gali. Dlatego tez kurs na niego to 1.30, a w przypadku Cesarza to aż 2.92. 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pamiętaj, że wszystkie walki możesz obstawiać tylko w Fortunie, gdzie dodatkowo za założenie konta z naszego linku i z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz też:

  • 2100 PLN od drugiego depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze