High League to nowa inicjatywa na polskiej scenie sportów walki. Organizowana jest przez Malika Montanę i wkrótce czeka nas pierwsza gala. W trakcie niej dojdzie m.in. do walki Natsu z Lexy, czyli dwóch znanych, polskich influencerek. Sprawdź zatem, kiedy i gdzie odbędzie się gala High League, czy można obstawiać ją, a także kto zawalczy jeszcze w niej.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

High League: kiedy i gdzie odbędzie się gala?

High League zapowiadano od kilku tygodni, ale szczegóły przyszło nam poznać dopiero niedawno, ze względu na to, że organizacja takiego wydarzenia nie jest prosta. Jednak poznaliśmy datę High League i pierwsza gala odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku. Odbywać się będzie w Ergo Hali. Ta umiejscowiona jest na pograniczu Gdańska i Sopotu. Walki zapowiadają się na bardzo ciekawą, ale nie znamy jeszcze wszystkich pojedynków, o czym warto również pamiętać.

Kibiców interesuje, kiedy i gdzie można oglądać High League, gdzie odbędzie się gala i jakie będą walki. Niżej poznasz odpowiedzi na wszystkie, najważniejsze pytania. Tekst będzie na bieżąco aktualizowany, więc wraz z pojawieniem się kolejnych informacji, również dostaniesz informacje o tym.

Kiedy odbędzie się pierwsza gala High League?

Pierwsza gala High League odbędzie się dopiero 28 sierpnia 2021 roku. Malik Montana i pozostali organizatorzy postanowili ukoronować wakacje i przygotować właśnie pierwszą galę High League. Ta będzie zapewne bezpośrednim konkurentem dla FAME MMA, bowiem również będzie się skupiać na walkach znanych osób, influencerów, czy byłych sportowców. Nic więc dziwnego, że wybrano taki termin, bowiem potrzeba sporo przygotowań, aby odpowiednio go przygotować.

Nie wiemy, czy w tym roku będzie jeszcze druga gala High League, jednak można spodziewać się, że tak będzie. Szczególnie gdy pierwsza okaże się sukcesem. Obserwuj Zagranie, żeby być na bieżąco z wszystkimi informacjami o tym, kiedy odbędą się galę High League i kto weźmie w nich udział, bowiem lista będzie poszerzać się o coraz to bardziej znane osoby.

Gdzie odbędzie się gala?

Gala High League, tak jak już wspomnieliśmy, odbędzie się na Ergo Hali, czyli w Trójmieście. Hala mieści się na pograniczu Gdańska i Sopotu. Do tego jest dobre połączenia właśnie z tym miejscem, a kibice z całej Polski będą mogli oglądać zmagania zarówno na miejscu, jak i w internecie, za pomocą transmisji PPV.

Skoro już wiecie, gdzie będzie miała miejsce gala, to przejdźmy do kolejnych ważnych kwestii, jak właśnie, gdzie kupić bilety na High League i kogo znajdziemy w oktagonie. Jest również duża szansa, że jeżeli pierwsza gala będzie dużym sukcesem, to szybko dostaniemy informacje o tym, czy i gdzie odbędzie się gala.

Pamiętaj też, że High League możesz obstawiać w Fortunie. To bukmacher, który ma na wyłączność możliwość wystawienia zakładów na tę galę. Jest to spowodowane tym, że będzie wspierał właśnie federacją Malika Montany. Co ciekawe, u tego operatora można zdobyć ciekawe promocje. W Fortunie bonus dostaniesz za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który da Ci: 2100 PLN od drugiego depozytu, 600 PLN bez ryzyka i 20 PLN freebet, więc jest z czego korzystać!

high league gdzie

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocu

Gdzie kupić bilety na High League?

Na ten moment jeszcze nie podano informacji o tym, gdzie kupić bilety na High League. Dużo będzie zależeć jednak od tego, jak w naszym kraju będzie wyglądać sytuacja pandemiczna, ale na ten moment mogą wejść kibice na halę. Do tego wszyscy mogą wykupić PPV (pay-per-view) i oglądać transmisję w internecie. Z takiego rozwiązania korzysta m.in. właśnie FAME MMA, bezpośredni rywal High League.

Nie znamy także cen potencjalnych biletów, ale w przypadku transmisji internetowych można zakładać, że będzie to około 20-30 PLN. Warto jednak pamiętać, że jest to tylko szacowana cena. Na ten moment nie znamy dokładnych cen, ale na pewno wkrótce poznamy.

Kto walczy na pierwszej gali High League?

Na pierwszej gali High League zawalczy co najmniej dwanaście osób (sześć par), ale być może będzie jeszcze ich więcej. Walką wieczoru niewątpliwie będzie starcie Natsu z Lexy. Te ma podłoże nie tylko sportowe, bowiem Lexy wcześniej była w projekcie influencerskim o nazwie “Team X”. Później razem ze znajomymi rozwiązała umowy z agencją, a ta założyła nowy “Team X”, w którym Natsu jest liderką.

Zapowiada się więc, że walka będzie bardzo ciekawa. Do tego jeszcze Lil Masti zmierzy się z Ewą Brodnicką, a Maciej Rataj powalczy z Medusą. Głośnych nazwisk podczas High League nie brakuje, co zapowiadał zresztą sam Malik Montana. Pełne zestawienie, jakie znamy obecnie:

  • Lexy Chaplin vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Ewa Brodnicka
  • Maciej Rataj vs Adrian “Medusa” Salamon
  • Piotr „czuuX” Czupryn vs TBA
  • Josef Bratan vs TBA
  • Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki vs TBA

Kiedy i gdzie oglądać High League 1?

Tak, jak zdążyliśmy już wspomnieć, HIgh League 1 możecie obejrzeć na pewno przez internet. Aby to było możliwe, trzeba zapłacić za PPV. Nie znamy jeszcze dokładnej ceny, ale jest duża szansa, że będzie to kosztować właśnie około 20-30 PLN. Wszystkie szczegóły zapewne poznamy w najbliższych tygodniach. Obserwuj Zagranie, dzięki czemu nie przegapisz żadnych informacji o tym, kiedy i gdzie oglądać High League.

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocus

FAQ

Gdzie odbędzie się gala High League?

Gala High League odbędzie się w Trójmieście, w hali sportowej specjalnie przygotowanej na tę okazję!

Czy mogę obstawiać High League?

Fortuna przygotowała specjalną ofertę na High League, która będzie dostępna dla jej klientów. Jest to spowodowane tym, że nawiązała współprace właśnie z federacją Malika Montany.

Zaloguj się aby dodawać komentarze