Na High League 4 karta walk składa się z męskich, jak i kobiecych konfrontacji. Podczas wrześniowej gali Malika Montany kibice będą świadkami kilku debiutów. W oktagonie High League pojawi się m.in. Artur Szpilka i Maja Staśko. To nowe twarze na scenie freak fight. Oczywiście nie zabraknie postaci kojarzonych z freak fight na czele z Lexy Chaplin czy Amadeuszem Roślikiem. Karta walk na High League 4 zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

high league 4 baner

Pełna karta walk High League 4

W zakładach na High League możesz przewidywać wyniki wszystkich pojedynków, które odbędą się podczas najbliższej gali. Arena Gliwice będzie gościć wiele, ciekawych nazwisk. W sobotni wieczór dojdzie m.in. do rewanżu pomiędzy Natsu a Lexy Chaplin. Obie influencerki wzięły udział w pierwszej edycji High League. Wówczas górą okazała się Natsu. Jedno z głównych pytań przed High League 4 brzmi: czy Lexy Chaplin weźmie rewanż na swojej rywalce?

Ciekawe jest to, że we freak fight pojawi się też Artur Szpilka. Długo chodziły słuchy o tym, ze popularny Szpila zamienia boks na MMA. Były pięściarz zdążył już zadebiutować w MMA na gali KSW. Artur Szpilka swoją umowę z KSW skonstruował jednak w taki sposób, że pozwala mu ona brać udział w wydarzeniach freak fight. Dlatego ma zielone światło na pojedynek z Denisem Załęckim na High League 4.

Kto walczy na gali High League 4

Na High League 4 zadebiutuje kontrowersyjna aktywistka lewicowa, Maja Staśko. Jej udział w galach freak fight wywołał sporo kontrowersji w środowisku dziennikarskim. Zażenowania z tego powodu nie krył Krzysztof Stanowski, który wielokrotnie wchodził w polemikę z Mają Staśką. Jak się okazuje, od wczesnych lat młodości trenowała ona gimnastykę, co sprawia, że ma naturalne zdolności do MMA. Staśko zawalczy ze streamerką, Ewą Mrs. Honey Wyszatycką. Dla obu pań będzie to debiut na zawodowej gali.

Kto wygra?
Fortuna
2.70
Natsu
1.35
Lexy Chaplin
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.45
Artur „Szpila” Szpilka
2.37
Denis „Bad Boy” Załęcki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.01
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski
1.63
Salim Chiboub
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.72
Amadeusz „Ferrari” Roślik
1.89
Paweł „Scarface” Bomba
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.13
Maja Staśko
1.56
Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.01
Jose „Josef Bratan” Simao
1.63
Krystian „Macias” Maciaszczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Jakub Nowaczkiewicz
3.90
Cezary „Czaro” Nykiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Jakub „Holak” Krawczyk-Holak
3.90
Jakub „Kubx” Świtała
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Konrad Karwat
3.90
Radosław Słodkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Karta walk High League 4 uwzględnia też pojedynek niskorosłych. W tym przypadku mistrzowskiego pasa będzie broił Mini Majk, który pokonał na High League 1 Big Jacka. Rywalem Krzyżanowskiego jest Salim Chiboub, który odnosił sukcesy na międzynarodowych galach.

Malik Montana dokonał też transferu do High League z FAME MMA. Amadeusz Roślik, jak na razie, walczył tylko dla tej drugiej federacji, ale postanowił przejść do FAME MMA. Popularny Ferrari zmierzy się z Pawłem Bombą. Obaj mają rachunki do wyrównania, co dodatkowo podkręca emocje przed ich walką.

High League 4 karta walk

Jeśli obstawianie MMA nie jest ci obce, to wiesz, że u bukmacherów możesz obstawiać te starcia, które znajdują się na karcie walk. Na gali High League 4 zaplanowanych jest dziewięć pojedynków. Kibice będą mogli oglądać 7 męskich konfrontacji i 2 kobiece starcia. W walce wieczoru pojawi się Natalia Natsu Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Jako co-main event zaplanowany jest pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką a Denisem Załęckim.

Podczas najbliższej gali odbędą się dwie walki mistrzowskie. Chodzi o konfrontacje Natsu z Lexy Chaplin i Mateusza Krzyżanowskiego z Salimem Chibouba. Poza tym jedno starcie nie rozegra się na klasycznych zasadach MMA. W tym przypadku uczestnicy wybrali walkę według formuły K-1 w małych rękawicach. Chodzi o pojedynek Josefa Bratana z Krystianem Maciaszczykiem.

Poniżej prezentujemy pełną kartę walk High League 4:

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin
  • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Denis Załęcki od dłuższego czasu zaczepiał Artura Szpilkę aż w końcu ten zdecydował się wyrównać z nim porachunki w oktagonie. To starcie, które obiło się szerokim echem w świecie sportu. Artur Szpilka to nazwisko, które wciąż wpływa na wyobraźnię. Co prawda w boksie ostatnio szło mu coraz gorzej, ale w MMA otworzył nowy rozdział. W debiucie na gali KSW uporał się z Serhijem Radczenko zwyciężając przed czasem w 2. rundzie. W ocenie bukmacherów to on jest bliższy wygranej niż Denis Załęcki.

high league 4 bonusy fortuna

Bad Boy nie boi się wyzwań, bo poza MMA brał też udział w walkach na gołe pięści w federacji Gromda. Ostatnio na High League 3 przegrał przeciwko Mateuszowi Kubiszynowi.

High League 4 zawodnicy i wszystkie walki

Karta High League 4 jest skonstruowana w ten sposób, że nie brakuje w niej celebrytów, ale też osób kojarzonych ze sportem. Za tą pierwszą sferę odpowiadają takie nazwiska jak Natsu, Lexy Chaplin, Ferrari czy Scarface. Z kolei sportową scenę reprezentują Artur Szpilka i Denis Załęcki. Wzorem FAME MMA karta High League jest tak planowana, żeby każdy kibic znalazł coś dla siebie.

Pewnym urozmaiceniem gali będzie starcie Jose Simao vs Krystian Maciaszczyk. To raperzy, którzy zyskują na popularności. Dla Maciasa będzie to debiut w oktagonie, bo Josef Bratan walczył już przeciwko Gabrielowi Bystrzyckiemu, z którym przegrał przez decyzje sędziów.

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin

Lexy Chaplin wzięła sobie do serce porażkę z Natsu, bo następnie zwyciężyła z Fagatą. Natalia Karczmarczyk od tamtej pory nie wchodziła do oktagonu, dlatego jej forma jest niewiadomą. Lexy Chaplin ma krótszą przerwę, bo ostatni pojedynek stoczyła w maju tego roku. Wówczas pokonała Agatę Fąk już w 1. rundzie. Co ciekawe, bukmacherzy to właśnie w Lexy Chaplin upatrują faworytkę najbliższej konfrontacji.

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub

Mini Majk swoją przygodę z freak fights zaczął od rywalizacji z Kruszwilem. Tamto starcie przegrał ze względu na różnicę w warunkach fizycznych. Mimo to “kupił” publiczność swoim zaangażowaniem i wolą walki. W High League Krzyżanowski stoczył drugą walkę. Tym razem jego przeciwnikiem był Maciej Jerema. Mini Majk zwyciężył to starcie, co oznaczało zdobycie mistrzowskiego pasa. W sobotę zmierzy się z Salimem Chibouba. To zawodnik, który ma na swoim koncie m.in. tytuł Mistrza Świata w walce niskorosłych. W kursach bukmacherskich to Francuz jest wskazywany jako faworyt walki.

Karta walk High League 4 – podsumowanie

Na karcie High League, jak zwykle, zostały uwzględnione nazwiska rozpoznawalne w internecie. Wszystko po to, żeby na gali było jak największe show. Przypomnijmy, że w walce wieczoru udział wezmą Natsu i Lexy Chaplin, a przed nimi zawalczą m.in. Artur Szpilka i Denis Załęcki. Gala odbędzie się już 17 września w Gliwicach.

FAQ

Kto wystąpi w walce wieczoru na High League 4?

Na High League 4 w ostatnim pojedynku będą rywalizować Natsu i Lexy Chaplin.

Kto jeszcze zawalczy na High League 4?

Podczas najbliższej gali High League w oktagonie pojawią się Artur Szpilka, Denis Załęcki, Ferrari, Scarface, Josef Bratan i Maja Staśko.

Ile pojedynków odbędzie się na High League 4?

Organizatorzy gali zaplanowali 9 walk.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze