Jaki jest kod promocyjny na High League 3? Gala zbliża się wielkimi krokami, a wielu typerów chce odebrać bonusy na obstawianie starcia Simo z Dubielem czy pojedynku Lil Masti przeciwko Zusje. Wybierając nasz kod promocyjny High League 3 obstawisz bez ryzyka, a także za darmowy zakład. To bonusy, jakie przygotował jeden ze sponsorów gali, a więc Fortuna. Jak odebrać promocję na High League 3 w zakładach bukmacherskich?

high league 3 kod

High League 3: kod promocyjny od Fortuny

Na High League typy znajdziesz w naszym serwisie, a także grupie na FB. To gala, która budzi duże zainteresowanie, dlatego bukmacherzy oferują kursy, a także kody promocyjne na High League 3. Nie masz konta w zakładach sportowych, a chcesz obstawiać walki celebrytów? Przed High League 3 możesz zarejestrować się w Fortunie i wpisać nasz kod: ZAGRANIE. W ten sposób zgłosisz chęć do odbioru bonusów VIP na najbliższą galę.

Kod promocyjny na High League brzmi: ZAGRANIE. Gdzie go możesz aktywować? To voucher dla nowych klientów Fortuny, a więc jego wpisanie polega na rejestracji konta w serwisie efortuna.pl lub mobilnej aplikacji. Uzupełniając formularz zgłoszeniowy trafisz na jedno z miejsc oznaczonych “kod promocyjny” – to właśnie tam należy wprowadzić hasło: ZAGRANIE.

Zarejestrowanie się w Fortunie z kodem promo daje ci szansę na odbiór lepszych bonusów na typowanie High League 3. To przywilej, który obowiązuje specjalnie dla naszych czytelników.

Bonusy na High League 3

Kod promocyjny wpisany? W takim razie będziesz mógł przejść do odbioru bonusów, które oferuje Fortuna. Przypomnijmy, że to oferta dostępna tylko dla nowych klientów. Jeśli w przeszłości rejestrowałeś konto u tego bukmachera, to nie będziesz miał okazji do uzyskania bonusów na start przed High League.

👉 Co otrzymasz na obstawianie gali, która odbędzie się już 4 czerwca w Ergo Arenie? Dzięki ekskluzywnej promocji walki z udziałem Burneiki, Lukasa TV czy Kamila Kossakowskiego zagrasz przy pomocy darmowego zakładu. Co więcej, starcia celebrytów możesz obstawić również bez ryzyka. Co to oznacza? To że jeśli twój kupo nie wejdzie – odzyskasz utraconą stawkę. Na sam koniec bukmacher przyznaje jeszcze jeden bonus. To promocja od drugiej wpłaty, dzięki której możesz podwoić stan swojego konta.

Zakład bez ryzyka 600 zł na High League 3

Jak zgarnąć 600 zł na High League? To bonus w formie zakładu bez ryzyka, co oznacza, że możesz go odebrać po wpłaceniu własnych środków. W Fortunie konto doładujesz m.in. BLIK-iem lub zwykłym przelewem poprzez PayU. Minimalna wpłata przy zakładzie bez ryzyka wynosi 20 zł. Jeśli chcesz zagrać o pełną pulę, to powinieneś wpłacić 600 zł. Następnie twój pierwszy kupon będzie ubezpieczony. Co to oznacza? To że jeśli nie trafisz typów na High League 3, to nie stracisz kapitału, ponieważ w ramach promocji Fortuna zwróci stawkę zakładu do 600 zł.

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

  1. Załóż konto w Fortunie wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE
  2. Dokonaj wpłaty na konto: minimum 20 zł
  3. Wytypuj pierwszy zakład na High League 3
  4. Poczekaj na rozstrzygnięcie walk – jeśli twój kupon przegra, otrzymasz zwrot stawki

Odebrane środki z zakładu bez ryzyka nie są od razu gotowe do wypłaty. Najpierw musisz je obrócić jednokrotnie, żeby móc dokonać wypłaty na konto bankowe.

high league 3 zakład

High League 3: darmowy zakład 20 zł

Co ciekawe, High League 3 możesz obstawić w Fortunie bez dokonywania jakiejkolwiek wpłaty na konto. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą darmowego zakładu o wartości 20 zł. Bonus freebet dostępny jest dla tych klientów, którzy nie tylko wpiszą kod promocyjny, ale też od razu zweryfikują dane osobowe. Koniec końców i tak to musisz zrobić, żeby mieć możliwość wypłaty wygranych. Jeśli przejdziesz szybciej weryfikacje, to szybciej odbierzesz bonus bez depozytu.

Zweryfikowanie konta polega na potwierdzeniu danych osobowych. W Fortunie czynność ta jest ułatwiona, bo bukmacher posiada funkcje mojeID. Wybierając ją potwierdzisz dane osobowe m.in. logując się do swojej bankowości elektronicznej. W ten sposób nie musisz przesyłać do buka skanów/zdjęć dokumentu tożsamości.

Wracając do freebetu 20 zł – po weryfikacji zostanie on dopisany do twojego konta. Co ciekawe, będzie wyrażony jako 2800 punktów FKP. Grając kupon na High League 3 zaznacza w edycji zakładu 2800 punkty FKP, co odniesieniu do pieniędzy będzie oznaczało stawkę o wartości 20 zł.

Jak odebrać darmowy zakład na High League 3?

  1. Zarejestruj się w Fortunie wybierając nasz kod promocyjny
  2. Zweryfikuj dane osobowe
  3. Odbierz 2800 punktów FKP
  4. Postaw zakład na High League za freebet 20 zł

Po rozliczeniu kuponu (w razie wygranej) środki nie podlegają dalszemu obrotowi.

Dodatkowy bonus od wpłaty

Wykorzystałeś zakład bez ryzyka i freebet, a mimo to wciąż ci mało bonusów? W takim razie możesz skorzystać z kolejnej promocji od Fortuny. To bonus naliczany od drugiego depozytu. Jeśli dokonasz kolejnej wpłaty to otrzymasz 100% do 2100 zł. Co to oznacza? To że bukmacher przyzna tyle samo w bonusie, ile wpłaciłeś. Nie musi to być maksymalna kwota. Może to być np. 100, 200 lub 500 zł. Wówczas bonus również będzie wynosił 100%.
Przed wypłatą tego bonusu jego kwota musi być obrócona x4 w zakładach z kursem minimalnym 1.60.

Bukmacherzy na High League 3

Co bukmacherzy oferują jeszcze na High League? Tak naprawdę jako użytkownik masz ograniczone prawo, ponieważ obstawianie tej gali możliwe jest tylko w Fortunie. W naszym kraju jest kilkunastu legalnych operatorów, ale to Fortuna posiada na wyłączność prawa do oferowania kursów na galę. Na szczęście bukmacher ten zadbał o to, żeby typerom niczego nie brakowało. Wystarczy zauważyć, że w Fortunie otrzymasz trzy rodzaje bonusów VIP na obstawianie High League 3:

✅ Darmowy zakład 20 zł
✅ Zakład bez ryzyka 600 zł
✅ Bonus 100% do 2100 zł

FAQ

Gdzie otrzymasz zakład bez ryzyka na High League 3?

Zakład bez ryzyka do 600 zł na High League 3 oferuje bukmacher Fortuna.

Jaki kod promocyjny wpisać na High League 3?

W Fortunie kod bonusowy na High League to: ZAGRANIE.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze