Już w tę sobotę, 26.03.2022, czeka nas ciekawe starcie podczas FAME MMA 13. Na tej gali Mariusz Hejter Słoński zmierzy się z Rafałem Takefunem Górniakiem. Były zawodnik esportowy jest faworytem zdaniem bukmacherów i kibiców, ale to debiutant, czego o jego rywalu nie można powiedzieć. Kto tutaj sięgnie po zwycięstwo?

fame mma 13 bonusy

Hejter – Takefun, typy na walkę

Na FAME MMA 13 dojdzie do walki Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak. Nie jest to może hit wieczoru, ale na pewno kibice nie będą się nudzić w trakcie tej rywalizacji. Hejter mus się liczyć z tym, że to Takefun ma o wiele lepsze warunki fizyczne.

Hejter jednak posiada już doświadczenie, co może zaprocentować. Przy typach na walkę Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak trzeba pamiętać, że dalej są to freak fighty i tutaj może się zdarzyć dosłownie wszystko – wystarczy jeden, celny cios i może być już po walce. Niżej przedstawiamy propozycję typów na to starcie, ale pamiętaj, że przy okazji możesz to połączyć z innymi propozycjami na FAME MMA.

Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak, zapowiedź walki

Kursy na walkę Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak dość jednoznacznie pokazują, że kolega Nitrozyniaka (Górniak) ma tutaj większe szanse. Dwóch zawodników “z  jednej stajni” zmierzy się podczas FAME MMA 13. Takefun posiada lepsze warunki, ale nie ma doświadczenia, za to jego rywal zdobył już pierwsze przetarcie w oktagonie. Kto tutaj więc wygra? Na to pytanie odpowiedź poznamy w sobotę późnym wieczorem!

Hejter – Takefun, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Gdzie oglądać walkę Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak? Zapewne trafiłeś tutaj, bo szukasz odpowiedzi na to pytanie. Stream z walki tych zawodników będzie dostępny na stronie FAME MMA, które posiada specjalną platformę streamingową. W niej będziesz mógł włączyć starcie tych zawodników, a dostęp kosztuje około 32 PLN w zależności od wybranego pakietu.

Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Hejter - Takefun
Betclic
2.75
Hejter
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.35
Takefun
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Sporo osób się zastanawia, jakie zakłady specjalne lub inne niż 1/2 warto wziąć pod uwagę. Przy typach na walkę Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak na pewno rozważymy rezultat końcowy. Raczej trudno się spodziewać, żeby to starcie miało trwać pełne trzy rundy. Hejter fizycznie wygląda bardzo słabo, co Takefun powinien wykorzystać, być może nawet już w pierwszej rundzie. Pamiętaj, że w Betclic możesz odebrać bonusy bukmacherskie i z nimi obstawiać tę galę!

Betclic
2.85
Takefun wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie

Hejter – Takefun, kto wygra walkę?

Na FAME MMA 13 dojdzie do także do starcia Hejtera z Takefunem. To będzie druga walka, którą zaplanowali na dzisiaj dla nas włodarze. Takefun to naturalnie ogromny faworyt, a po materiale u Goli widzimy, że jest zdecydowanie lepiej przygotowany do walki niż jego rywal. Szybkość i celność jego ciosów może imponować, dlatego nasz typ na Hejter – Takefun to zwycięstwo drugiego z nich!

Betclic
1.35
Takefun wygra walkę

Hejter – Takefun: bez ryzyka do 228 PLN

Chcesz odebrać zakład bez ryzyka na walkę Hejter – Takefun? Jak tak to postępuj według tej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma i wpisz kod VIPFAME
  2. Zagraj pierwszy kupon bez ryzyka do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  3. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  4. Przed wypłatą obróć środkami jednokrotnie

Typy na Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak

Typy na walkę Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak wybierzemy z oferty bukmachera Betclic. Ten proponuje nam interesujące zakłady, które warto obstawić, jeżeli chce się mieć większe emocje z oglądania. Takefun ma o wiele lepsze warunki fizyczne i praktycznie brak presji, co sprawia, że powinien tutaj sięgnąć po wygraną. Sam zakład na to jest z kursem 1.35, co daje nam fajne value i można to dodać do AKO.

Betclic
1.35
Takefun wygra walkę
typy na walkę takefun - hejter
fot. betclic

Zdjęcie: PressFocus

FAQ

Gdzie oglądać walkę Hejter - Takefun?

Walkę Hejtera z Takefunem obejrzysz na stronie FAME MMA.

Gdzie obstawić walkę Hejter - Takefun?

Wszystkie walki FAME MMA 13 obstawisz w Betclicu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze