Hejter – Malczyński typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 14, czyli kolejna gala tej federacji. Tym razem karta walk wygląda bardzo ciekawie, a jednym z pierwszych starć będzie rywalizacja Mariusza “Hejtera” Słońskiego z Dawidem Malczyńskim. Drugi z nich niewątpliwie jest tutaj ogromnym faworytem, co zresztą widać po kursach, ale czy to będzie miało swoje przełożenie na walkę? Na pewno warto sprawdzić, jakie są nasze typy i proponowane kursy!

baner na fame mma 14

Hejter – Dawid Malczyński, typy na walkę

Podczas FAME MMA 14 jedną z pierwszych walk będzie starcie Mariusza “Hejtera” Słońskiego z Dawidem Malczyńskim. Rywalizacja tych zawodników prawdopodobnie zacznie się około godziny 20:00 w sobotę, 14.05.2022. Masz więc jeszcze sporo czasu, żeby sprawdzić, jakie są proponowane typy na walkę Hejtera z Malczyńskim. W ofercie bukmacherów można znaleźć ciekawe zakłady, o czym zresztą więcej piszemy niżej.

Mariusz “Hejter” Słoński – Dawid Malczyński zapowiedź walki

Walka Hejtera z Malczyńskim zapowiada się na dość interesującą, szczególnie pod kątem typów. Widzimy po kursach, że większe szanse ma jeden z braci Malczyńskich, co akurat niespecjalnie nas dziwi. W końcu Dawid posiada o wiele większy zasięg, ma więcej doświadczenia w oktagonie i obserwując przygotowania obu zawodników do walki zdecydowanie możemy powiedzieć, że to Malczyński lepiej wypada pod tym kątem. Przy okazji warto, żebyś sprawdził, jak wyglądają nasze propozycje na FAME MMA i grając u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania!

Hejter – Dawid Malczyński, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Sporo osób się zastanawia, gdzie może oglądać walkę Hejtera z Malczyński. W przypadku starcia tych zawodników zdecydowanie warto podkreślić, że prawdopodobnie będzie to jedna z dwóch walk, które zostaną pokazane w ogólnodostępnym kanale. Jeżeli jednak tak się nie stanie, to dostaniesz taką możliwość na platformie od FAME MMA, gdzie można wykupić dostęp w formie PPV. Ten kosztować będzie prawdopodobnie kilkadziesiąt PLN i oferuje dostęp w jakości full HD.

Hejter – Dawid Malczyński, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
6,50
Hejter
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,06
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbe rund
Betclic
2,10
+1.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,60
-1.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Hejter – Dawid Malczyński, kto wygra walkę?

Przy okazji typów na walkę Hejtera z Malczyńskim warto jeszcze zerknąć na kursy wystawione na tę walkę. Mnożnik na Malczyńskiego to aż 1,06, podczas gdy na Hejtera wynosi 6,50. 91 procent osób stawia właśnie na Malczyńskiego, co akurat niespecjalnie nas dziwi. Pod wieloma względami wypada on o wiele lepiej, co już zresztą pisaliśmy wyżej. Jeżeli ktoś chce stawiać zakłady związane ze zwycięzca, to dobrze byłoby, jakbyś zaopatrzył się w ofertę powitalną od tego bukmachera. Możesz to zrobić klikając ten przycisk:

Typy na Hejter – Dawid Malczyński

Jeżeli chodzi o typy na walkę Hejtera z Dawidem Malczyńskim, to zamiast typować zakłady związane z rynkiem 1/2 stawiamy tutaj na liczbę rund. Hejter kondycyjnie wygląda bardzo słabo, co zresztą już zdążył nam pokazać. Malczyński z kolei ma ogromną przewagę, więc tutaj wiele rzeczy przemawia po prostu właśnie za drugim z tych zawodników i tym, że nie zobaczymy tutaj więcej niż 1,5 rundy. Kursy w Betclic wyglądają z kolei tak:

typy na hejter - malczynski od betclic
fot. betclic

FAQ

Gdzie oglądać walkę Hejter - Malczyński?

Walkę Hejtera z Malczyńskim będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA.

Kto jest faworytem w starciu Hejter - Malczyński?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Malczyński.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze