Typy i kursy na Hecman – Ambro. Na papierze walka Hecmana z Ambro nie jest może jedną z najciekawszych, jakie sobotniego wieczoru czekają nas podczas Prime SHOW MMA, ale z całą pewnością nie możemy powiedzieć, że zapowiada się na nudną. W końcu obaj zawodnicy są dość żywiołowi, więc z ich strony możemy spodziewać się świetnego show.

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Hecman – Ambro, typy na walkę

Na Prime SHOW MMA 2 czeka nas łącznie aż 11 walk. Organizatorzy postarali się więc, żeby w karcie walk znalazło się kilka głośnych nazwisk, a także ciekawych zestawień. Jednym z takich jest właśnie para Hecman – Ambro, ponieważ po przygotowaniach do walki i konferencjach widzimy, że obaj zamierzają ruszyć na siebie od pierwszych sekund. Przy typach na walkę Hecmana z Ambro trzeba więc uwzględnić kilka czynników.

Jakub Rygiel HeCmAn – Dawid Ambroziak Ambro zapowiedź walki

Walka Hecmana z Ambro zapowiada się na dość interesującą, no bo w końcu po konferencjach widzimy spore zaangażowanie obu zawodników. Ambro posiada nieco większe doświadczenie, a do tego lepsze warunki fizyczne, co widzimy po jego posturze, ale czy to się przełoży na jego wygraną? Na razie, przed ważeniem, są to główne argumenty, które przemawiają na jego korzyść. Takie walki często są niepewne, dlatego dobrze jest je grać z bonusami w Fortunie, gdzie masz do odebrania np. zakład bez ryzyka do 600 PLN!
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Hecman – Ambro, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Gdzie oglądać walkę Hecman – Ambro? To pytanie, które sporo osób wyszukuje, więc wyjdziemy teraz im naprzeciw. Wszystkie walki gali Prime SHOW MMA 2 możesz obejrzeć na stronie internetowej tej federacji. Aby mieć do nich dostęp musisz wykupić wcześniej pakiet PPV. Koszt to około 20 PLN i dzięki temu dostaniesz możliwość obejrzenia każdego pojedynku na tej gali. Jeżeli nie zdążysz na walkę Hecmana z Ambro, to możesz także odwinąć ją, ponieważ dostęp do powtórek również jest zapewniony.

Hecman – Ambro, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Hecman - Ambro
Fortuna
4.23
Hecman
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.17
Ambro
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Fortuna
4.00
Ambro wygra przed czasem

Hecman – Ambro, kto wygra walkę?

Jak widzimy po kursach bukmacherskich Ambro wypada o wiele lepiej. Warto tutaj podkreślić, że obaj zawodnicy nie mają zbyt dobrej kondycji, więc wątpliwe jest to, żeby udało się im walczyć przez pełne trzy rundy. Ambro ma przewagę i zapewne postara się ją wykorzystać dość szybko. Nokaut w drugiej rundzie, czy nawet w pierwszej to dość realne scenariusze, ale do konkretnych typów na walkę Hecman – Ambro jeszcze wrócimy. Kto tutaj ma większe szanse na wygraną? Naszym zdaniem jest to właśnie drugi z tych zawodników!

Typy na Hecman – Ambro

Typy na Hecman – Ambro będą jednak skierowane w stronę underu rund, a dokładnie to -2.5 rundy. Raczej nie doczekamy się tutaj trzeciej rundy, ponieważ Ambro nie dość, że ma sporą przewagę, to jeszcze obaj nie mają zbyt dobrej kondycji. Warto też podkreślić, że Hecman jak na swoje warunki fizyczne ma dość mocne uderzenie, więc może się okazać, że jeden szczęśliwy cios od niego też zakończy to starcie.

typy na walkę hecman - ambro

fot. pressfocus

Gdzie oglądać walkę Hecmana z Ambro?

Walkę tych zawodników będziesz mógł obejrzeć w specjalnym systemie PPV od Prime SHOW MMA.

Gdzie obstawić walkę Hecmana z Ambro?

Pojedynek Hecman - Ambro możesz obstawić w Fortunie, tak jak inne walki tej gali.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze