Bez wątpienia mamy teraz bardzo intensywny czas, który spowodowany jest powrotem Ligi Mistrzów. Dzisiaj poinformuję Cię o kolejnym bardzo ciekawym bonusie od bukmachera Fortuna. Mowa o Happy Hours, dzięki którym możesz liczyć na wyższe o 14% wygrane! Sprawdź szczegóły promocji bukmacherskiej i dowiedz się o nich kilku dodatkowych ważnych rzeczy. Zapraszamy!

fortuna bez ryzyka

Wyższe wygrane w Fortunie na LM

Jak zapewne doskonale wiecie – jeszcze tylko dzisiaj macie możliwość skorzystania zakładu bez ryzyka w Fortunie do 200 PLN! Żeby otrzymać taka możliwość załóż konto z kodem: LIGAMISTRZOW i włącz się do gry. Fortuna nie zapomniała jednak o stałych klientach, dla których przygotowała ciekawy bonus bukmacherski.

Mam tutaj na myśli Happy Hours, które podnoszą Twoją ewentualną wygraną o 14%! Promocja od bukmachera polega na tym, że w dnie meczowe Ligi Mistrzów możesz zawrzeć kupon pomiędzy 17 a 18. Dzięki temu Twoja wygrana będzie zdecydowanie wyższa. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia z oferty prematch na Ligę Mistrzów i każde musi posiadać kurs nie niższy niż 1.30. Stawka musi wynosić co najmniej 20 PLN. Swoje kupony możesz zawierać poprzez aplikację oraz stronę www. Po spełnieniu tych warunków, Twoje AKO zostanie podniesione o 14%! Powodzenia!

fortuna happy hours

Dowiedz się więcej o bonusach bukmacherskich

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji nt. bonusów bukmacherskich. Codziennie dostarczamy informacje odnośnie najnowszych promocji, które mogą Ci przynieść dodatkowe środki na grę.

Przejdź do zakładki –> bonusy bukmacherskie, a dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji na ich temat. W jednym miejscu zapoznasz się z naszym rankingiem najlepszych bonusów od bukmacherów, aktualizowaną listą najciekawszych promocji, poznasz wszystkie rodzaje bonusów i dowiesz się na co przede wszystkim musisz zwracać uwagę. To wszystko czeka na Ciebie w jednej zakładce. Nie zwlekaj i sprawdź już teraz 😉

Fot. wyróżniające: Stas Rudenko / Shutterstock.com