HAPPY HOURS Fortuna – gra bez podatku w Fortunie!

happy hours

Happy Hours w Fortunie to promocja dotycząca zakładów bez podatku. Ten legalny bukmacher w Polsce umożliwia typowanie kuponów, do których zyskujesz 14% więcej! W ten sposób koszt podatku nie jest potrącany z twojej kieszenie, a ty, jako gracz Fortuny, wygrywasz więcej! Happy Hours to już nie tylko szczęśliwa godzina, a godziny, bo promocja ta trwa przez znacznie dłuższy okres. Jak grać bez podatku w Fortunie? Sprawdź!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)


🔥 PROMOCJA: +300 zł za rejestrację i typ na KSW Colosseum II

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

HAPPY HOURS Fortuna

Gracze, którzy obstawiają w Fortunie już przez dłuższy czas pewnie pamiętają, że początku Happy Hours sięgają kilku lat wstecz. W tamtym okresie Happy Hours obowiązywało np. w dniach meczowych Ligi Mistrzów lub inny dzień tygodnia. “Szczęśliwa godzina” pozwalała zagrać kupon bez podatku, ale trzeba było to zrobić w ściśle ustalonym czasie np. od 17 do 18. Z biegiem czasu Fortuna poszerzała Happy Hours o zakłady live oraz wydłużając okres typowania bez podatku.

Aktualnie Happy Hours działa przez całą dobę w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Fortuna to legalny bukmacher, u którego w pełni legalnie można obstawiać bez podatku. Jak to robić? Szczegóły poznasz w dalszej części naszego artykułu.

Happy Hours w Fortunie – o co chodzi?

Happy Hours może kojarzyć się z wybiciem szczęśliwej godziny i np. otrzymaniem freebetu czy innej gratyfikacji od bukmachera. W Fortunie Happy Hours oznacza zakłady bez podatku. A jeśli zakłady są bez podatku, to bukmacher nie pobiera od twojej stawki 12% podatku. To przekłada się na końcowe wygrane, które w przypadku Happy Hours są o 14% wyższe niż gdybyś zagrał kupon normalnie (z podatkiem).

Na Happy Hours nie trzeba czekać, ponieważ w Fortunie trwa on całodobowo. Promocja ta dotyczy jednak kuponów, które będą zagrane zgodnie z regulaminem. W Happy Hours zakłady bez podatku to kupony przedmeczowe lub live, które są akumulatorami złożony z co najmniej trzech typów po kursach minimalnych 1.30.

Gra bez podatku Fortuna

Fortuna to legalny bukmacher, więc musi stosować się do prawa, które nakazuje odprowadzenie do budżetu państwa 12% stawki od każdego zakładu. W takim razie, jak to jest, że Fortuna umożliwia grę bez podatku? W formie promocji Happy Hours Fortuna swój rachunek obciąża kwestią związaną z podatkiem. Tak jak w standardzie bukmacher Fortuna potrąca 12% na podatek, tak w ofercie Happy Hours – tego nie robi, ponieważ dodaje do kuponu bonus kursowy 1.14. Współczynnik 1.14 dodany przez Fortunę do zakładu AKO = większe wygrane o 14%.

happy hours

Zasady Happy Hours

Kupony Happy Hours działają w zakładach online i punktach stacjonarnych Fortuny. Do obstawiania bez podatku można wykorzystać tylko sportową ofertę Fortuny, a więc bez zakładów na sporty wirtualne i Bet On Games. Bez podatku obstawisz piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny, siatkówkę, piłkę ręczną, boks, MMA i pozostałe sporty.

Zakład zgodny z zasadami Happy Hours powinien być kuponem akumulowanym, gdzie będzie na nim przynajmniej trzy typy. Typy kwalifikujące się do gry bez podatku powinny mieć kursy minimum 1.30. Stawka zakładu, do którego będzie dopisany Happy Hours powinna wynieść przynajmniej 2 PLN.

Kto może grać bez podatku w Fortunie?

Kupon bez podatku w Fortunie zagra zarejestrowany gracz w serwisie efortuna.pl. Jeśli chodzi o stacjonarne punkty, to zakład Happy Hours może postawić każdy klient, który ma ukończone 18 lat.

Do zagrania online zakładu bukmacherskiego w Fortunie potrzebna jest rejestracja. Kupon Happy Hours wytypujesz na stronie efortuna.pl na komputerze lub aplikacji mobile przez telefon. W obu tych przypadkach zakład zagrany zgodnie z zasadami zostanie objęty promocją bez podatku.

Co to są punkty FKP? – sprawdź już teraz!

Jak aktywować kupon Happy Hours w Fortunie?

Aktywacja kuponu Happy Hours następuje automatycznie (w zakładach online i lokalach naziemnych). Bonus kursowy 1.14, który wiąże się z grą bez podatku uruchamia się automatycznie po dodaniu do kuponu przynajmniej trzech typów z kursami minimalnymi 1.30. Nie ma potrzeby dodatkowych oznaczeń na kuponie, bo system bukmachera sam zorientuje się, że zakład ten bierze udział w promocji Happy Hours.

Przykładowy kupon Happy Hours złożony z trzech typów:

bez podatku fortuna

HAPPY HOURS – regulamin promocji

W regulaminie promocji Happy Hours znajdujemy informacje dotyczące tego, jakie zakłady biorą udział w grze bez podatku. Obstawiając w Fortunie kupony SOLO lub Maxikombi nie ma co liczyć na Happy Hours. Tak jak wspominaliśmy wcześniej – jedynie zakłady AKO 3+ są zobligowane do gry w ramach Happy Hours. Jednak w tym przypadku też trzeba spełnić dodatkowy warunek, a więc pilnować kursów minimalnych na poziomie 1.30 w górę.
Granie kuponów przedmeczowych lub live w ramach Happy Hours nic nie zmienia, co do postanowień związanych z ilością typów i kursami minimalnymi.

Jak na razie nie jest znany termin zakończenia promocji Happy Hours. Oferta trwa do odwołania i wciąż jest aktywna w zakładach bukmacherskich Fortuna.

Promocje w Fortunie dla graczy

Dla nowych graczy Fortuna posiada promocję związaną z kodem rejestracyjnym: 2230PLN. Założenie konta przez kod od Zagranie powiększa bonusy na start o darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Freebet 20 PLN to bonus bez depozytu, do którego trzeba zweryfikować konto. Do pozostałych promocji powitalnych Fortuny należy wpłacić własne środki finansowe. Więcej o bonusach Fortuny dowiesz się w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Stali gracze mogą na bieżąco korzystać też z pozostałych promocji Fortuny. Oczywiście to dokładnie opisane przez nas Happy Hours, a także AKO Bonusy, program Fortuna Klub Plus oraz pozostałe oferty.

U jakich bukmacherów można grać bez podatku?

Gra bez podatku podoba się każdemu typerowi. Czy Fortuna to jedyny legalny bukmacher z taką możliwością? W Polsce co jakiś czas pojawią się promocję gry bez podatku u pozostałych operatorów. Przez długi czas taką akcję prowadził Betfan, ale w ostatnim okresie zakończył promocję kuponów bez podatku. Wciąż jednak taka opcja istnieje w forBET!

W forBET nowi gracze mogą obstawiać bez podatku, ale tylko przez dwa tygodnie po rejestracji konta.
Więcej o legalnym graniu bez podatku piszemy tutaj: https://zagranie.com/bukmacherzy-i-legalne-granie-bez-podatku-co-gdzie-i-jak-sprawdz/.

FAQ

Czy Fortuna Happy Hours to legalna gra?

Promocja Happy Hours w Fortunie to legalna gra bez podatku.

Jakie kupony są bez podatku w Fortunie?

Kupony Happy Hours to zakłady AKO 3+ z kursami minimalnymi 1.30.

Czy wygraną z Happy Hours trzeba obrócić?

Nie! Pieniądze z kuponu bez podatku są twoje bez obrotu!

Zaloguj się aby dodawać komentarze