Już osiemnastego grudnia czeka nas przedpremiera dziewiątej części Star Wars, która zakończy historię związaną z rodziną Skywalkerów. Fabuła filmu owiana jest tajemnicą i pozostaje wiele kwestii, które mogą nas jeszcze na ekranie zaskoczyć. No to co, Gwiezdne Wojny i zakłady bukmacherskie? Jasne, czemu nie! Po analizie oferty mam dla Was propozycję po kursie 5… a nawet 45 na dziewiąta część kosmicznej opowieści – „Skywalker. Odrodzenie”.

Analizowane pozycje znajdziesz wyłącznie w ofercie LvBet i NobleBet
Z kodem rejestracyjnym 1500PLN w LvBet darmowe 20 złotych na start – zobacz jak uzyskać freebet 

Kliknij tutaj, aby zdobyć więcej informacji o bonusach bukmacherskich

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – jakie zakłady bukmacherskie do obstawiania?

To już nie jest żadną nowością, że zakłady bukmacherskie wychodzą poza sport. Popularne jest obstawianie zdarzeń politycznych czy kulturalnych. Jednak warto wyróżnić też przewidywanie wydarzeń w serialach czy filmach. W tym roku dużą uwagę przykuwały pozycje z Gry o Tron, a sam pisałem analizę na trzeci sezon Domu z Papieru… gdzie trafiliśmy kurs 6,50 poprawnie wskazując osobę, która jako pierwsza zostanie schwytana przez policję.

Czas na Gwiezdne Wojny, gdzie LvBet i NobleBet jako zakłady bukmacherskie podeszły do tematu poważnie i znajdziemy w ofercie kilkadziesiąt zdarzeń do typowania. Na razie tylko te dwa podmioty zdecydowały się wystawić propozycję na Star Wars.

Zakłady bukmacherskie LvBet z ofertą na Gwiezdne Wojny

Niektóre pozycje zachęcają do przemyśleń nad fabułą, bo można wyłapać fajne kursy i opisuję poniżej – oby z podobnym skutkiem jak przy okazji hiszpańskiego serialu, Domu z Papieru. Jednak warto wskazać, że znajdziemy też typy, które przyprawią o uśmiech na twarzy jak fakt, że Jar Jar Binks powróci Jar Jar Binks

jako Lord Sithów. Zabawna postać z trylogii rozpoczynającej sagę na tej pozycji, to żartobliwe przewidywania, o czym świadczy sam kurs na poziomie 500. No bo głupkowaty Jar Jar nie pozostawiał fanów wobec siebie obojętnymi – przez niektórych lubiana postać, a przez niektórych kompletnie niepotrzebna w całej sadze.

Jak wspomniałem, w całej ofercie można znaleźć kilka kuszących propozycji i już teraz Wam mogę napisać, że zastanawiałem się także nad typem, że C3PO zostanie zniszczony po kursie 12. W końcu w zwiastunie robot mówi, że ostatni raz patrzy na swoich przyjaciół. Czyżby misja bez nadziei dla C3PO? To ostatnia część sagi związanej ze Skywalkerami, więc łatwo spodziewać się śmierci nawet ważnych bohaterów. Kontynuacji tej historii ma już nie być.

Wielki powrót Lorda Sithów? Czyli kurs 5 na Gwiezdne Wojny w zakładach bukmacherskich!

Przejdźmy do mięsa, czyli jakie zdarzenia z oferty możemy podejrzewać i obstawiać? Na początek analiza pod pozycję, że Palpatine wróci w dziewiątej części Gwiezdnych Wojen na co zakłady bukmacherskie wystawiły kurs na poziomie 5.

Skąd takie moje przypuszczenia? Zacznijmy od zwiastun, który pozwolił na takie przypuszczenia. Na samym końcu, gdy wydaje się, ze już zobaczyliśmy cały trailer… z głośników dobywa się znany i już wręcz kultowy śmiech Imperatora.

To duży argument mówiący nam, że Palpatine powróci na koniec fabuły Skywalkerów w Gwiezdnych Wojnach! Mało tego? Sam reżyser najnowszej trylogii przyznał, ze już od siódmej części był planowany powrót Dartha Sidousa, o czym wspomniał w wywiadze z Uproxx. Czytając ten tekst, właściwie można przypuszczać, ze teraz bardziej zdziwimy się, jak Palpatine’a nie zobaczymy na dużym ekranie podczas dziewiątej części Gwiezdnych Wojen. Kurs 5 w zakładach bukmacherskich? Brzmi kusząco. Ale chwila, chwila, przecież Imperator zginął w „Powrocie Jedi”? Ale… czy słyszeliście tragedię Dartha Plagueisa? 😀 Tak silny, że mógł użyć mocy na oszukanie śmierci.

Mało informacji? No to słuchajcie tego. Gdy po raz pierwszy pokazano zwiastun dziewiątej części Gwiezdnych Wojen, gdzie słychać śmiech Palpatine’a… na scenę wyszedł Ian McDiarmi, czyli aktor grający opisywaną postać. Tak, ta osoba była na planie IX epizodu Star Wars. Tak więc, wchodzimy w to!

Zakłady bukmacherskie na powrót Palpatine'a

Kurs 45!? Czemu nie – zakłady bukmacherskie za drobne na Gwiezdne Wojny

Na koniec pozycja dość abstrakcyjna, której nie polecam grać z dużą stawką, ale taki kurs kusi spróbować chociaż za te kilka złotych. Mowa o pozycji mówiącej, że zobaczymy innego przedstawiciela gatunku Yody. Dlaczego sądzę, że to w ogóle możliwe? Wspaniały serial Mandalorian – jeżeli go jeszcze nie widziałeś, to nie wiem na co czekasz i nadrabiaj! To pierwszy aktorski serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Akcja dzieje się między szóstą, a siódmą częścią. Na ekranie pojawia się jedna z najsłodszych postaci, jaką zobaczysz w historii kinematografii – przez fanów Star Wars okrzyknięty Baby Yodą. Tylko spójrzcie 😀

Przypomnę, że TEN Yoda już wtedy nie żył, więc wiemy, ze jest więcej przedstawicieli tego gatunku. Na ten moment nie mamy informacji, co dzieje się dalej z Baby Yodą w serialu – czy w ogóle przeżyje? Jednak jeżeli tak, to jakie są jego dalsze losy? Czy premiera serialu bezpośrednio przed dziewiątą częścią Gwiezdnych Wojen może mieć jakieś powiązanie? To są domysły, na które można odpowiedzieć – wątpię. Jednak kurs 45 na te małe domysły może pozwolić na poświęcenie nawet tej dwójki.

Kupon na Gwiezdne Wojny