Gruzja – Szkocja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2023

Scott McTominay po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Gruzja – Szkocja? Jedna z rewelacji trwających eliminacji do Euro 2024, a zatem reprezentacja Szkocji w najbliższy czwartek rozegra kolejne spotkanie – tym razem przeciwko Gruzji. Starcie to zapowiada się naprawdę ciekawie i jestem pewny, że znajdą się kibice, którzy zechcą obejrzeć je na żywo. A gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję w TV i stream online? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Gruzja – Szkocja na żywo w TV

Oczywiście w czwartek rozegranych zostanie wiele gier w ramach kończących się powoli eliminacji do Euro 2024. Akurat reprezentacja Szkocji zaskoczyła wielu kibiców i do samego końca walczy o 1. miejsce z Hiszpanią, wyjazd na Euro mając już w kieszeni. Samo spotkanie z Gruzją zapowiada się ciekawie, gdyż miejscowi punktów na pewno nie oddadzą za darmo! Starcie to zaplanowane zostało na 16. listopada 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 18:00 polskiego czasu. Transmisja w TV oczywiście będzie dostępna, a odnajdziemy ją na bezpłatnym kanale Polsat Sport News!

Gruzja – Szkocja: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Starzy wyjadacze i kibice piłkarscy dobrze wiedzą, że transmisja w TV to nie jedyna opcja, dzięki której obejrzymy rywalizację Gruzji ze Szkocją na żywo. Podobnie jak w przypadku innych ciekawych gier, tak i w przypadku spotkania w Tbilisi, dostępny będzie stream online, który znajdziecie w Polsat Box Go. Niestety jednak tego rodzaju transmisja internetowa będzie dodatkowo płatna, bo konieczny będzie wykup miesięcznej subskrypcji w owym serwisie. Dla kibiców śledzących większość meczów eliminacji do Euro, będzie to jednak z pewnością warta rozważenia opcja. Polecam sprawdzić również aktualne kursy na opisywane w tym tekście zawody:

Gruzja
Nov 16, 2023
18:00
Szkocja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18:00, 16 listopada 2023 18:00.

Gdzie oglądać Gruzja – Szkocja?

Podobnie jak w zdecydowanej większości meczów eliminacyjnych do Euro 2024, tak i w przypadku spotkania Gruzja – Szkocja, dostępnych będzie kilka źródeł transmisji. Kibice będą mogli wybrać między transmisją w TV, streamem online, jak i relacją dostępną na smartfony i urządzenia mobilne, na których można zainstalować aplikację mobilną Polsatu! Na sam koniec tekstu polecam sprawdzić aktualne transmisje bukmacherów, gdyż także tam czekają na Was ciekawe mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze