Gruzja – Luksemburg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.03.2024

Khvicha Kvaratskhelia

Gdzie oglądać mecz Gruzja – Luksemburg? W czwartek wieczorem odbędzie się mecz Gruzji z Luksemburgiem w półfinale barażu do Euro 2024. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Gruzja – Luksemburg, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Gruzją a Luksemburgiem odbędzie się w czwartek 21 marca 2024 o godzinie 18:00. Będzie to półfinałowe spotkanie baraży o prawo gry w Euro 2024. Na papierze faworytami tej rywalizacji będą gospodarze, choć warto pamiętać, że Luksemburg niespodziewanie zajął trzecie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej, więc z pewnością postara się o to, by pokonać gospodarzy i powalczyć w finałowym starciu. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport Fight.

Gruzja
Mar 21, 2024
18:00
Luksemburg
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 06:41, 19 marca 2024 06:41.

Gruzja – Luksemburg: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten obejrzysz również w Polsat Box Go, gdzie dostępne są streamy online wszystkich meczów barażowych do Euro 2024 oraz wybranych towarzyskich pojedynków międzypaństwowych. Poza tym znajdziesz też tam transmisje starć Ligi Mistrzów UEFA. Zachęcam do sprawdzenia, jacy są bukmacherzy z transmisjami online, jeśli chcesz mieć szerszy wybór meczów do oglądania.  

Gdzie oglądać Gruzja – Luksemburg?

Mecz Gruzja – Luksemburg możesz oglądać w Polsat Box Go. Jeżeli masz swoje typy na ten pojedynek, możesz je zagrać w Superbet, gdzie z pewnością znajdziesz coś, co warto obstawić. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z kodem ZAGRANIE i skorzystaj z tygodnia bez ryzyka. Graj przez 7 dni i odbierz po tym czasie zwrot sumy stawek ze wszystkich przegranych kuponów. Maksymalna możliwa kwota zwrotu to 3500 PLN. Zwrot ma formę freebetu. Życzę powiedzenia i samych trafnych typowań!

Obrazek w tle: fot. Acero/Alter Photos/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze