Niegdyś fora, a teraz grupy bukmacherskie skupiają wokół siebie fanów obstawiania zakładów sportowych. Największe grupy bukmacherskie tworzone są za pośrednictwem facebooka, gdzie gracze mogą wymieniać się typami, analizami, ciekawymi kursami, a także komunikować się odnośnie innych spraw np. promocji bukmacherskich. Grupy bukmacherskie powstają jak grzyby po deszczu w portalu społecznościowym facebook, ale nie wszystkie mają liczną widownię i sprawdzone informacje. Z jakich grup bukmacherskich na FB najlepiej korzystać? Sprawdź!

W Polsce pojawiają się nowi bukmacherzy, a to sprzyja temu, by coraz więcej osób zainteresowało się zakładami sportowymi. Nowi typerzy, którzy wchodzą w świat bukmacherki szukają źródeł informacji o typach i bukmacherach. Temat związany z zakładami bukmacherskimi można zgłębiać za pośrednictwem branżowych portali takich jak zagranie.com. Dobrym miejscem na poznanie rynku bukmacherskiego są także grupy dyskusyjne na FB. Dołączenie do społeczności bukmacherskiej na FB może okazać się połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Z jednej strony znajdujesz się wśród “swoich”, a z drugiej możesz rozwiązywać swoje problemy związane z obstawianiem posiłkując się wiedzą bardziej doświadczonych typerów. Grupy bukmacherskie na FB to szybki kontakt, co czasami pozwala błyskawicznie znaleźć odpowiedź na zadane pytanie.

Grupy bukmacherskie na FB – jak działają?

Rozwój internetu, a co za tym idzie mediów społecznościowych sprawił, że powoli zaniknęły fora, a w ich miejsce pojawiły się takie serwisy jak Facebook i Twitter. Media społecznościowe oferując kompleksowe usługi, a więc grupy dyskusyjne czy blogi sprawiły, że większość użytkowników chętniej zaczęła z nich korzystać. W ten sposób typerzy, którzy jeszcze kilka lat temu komunikowali się za pośrednictwem forów – teraz robią to na grupach bukmacherskich FB.

Czym są grupy bukmacherskie na FB? To zbiór graczy, którzy interesują się zakładami sportowymi oraz typerów regularnie obstawiających kupony. Do czego służą grupy bukmacherskie na FB? Przede wszystkim do komunikacji, ale także poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia. Typerzy za pośrednictwem grupy na FB mogą dzielić się swoimi kuponami oraz przygodami z bukmacherami. W ten sposób użytkownik grupy może zapoznać się z typami, wygranymi, a także poznać opinie o bukmacherach. To codzienna kopalnia wiedzy z pierwszej ręki o zakładach bukmacherskich w Polsce!

Najlepsze grupy bukmacherskie na FB przy współpracy z legalnymi bukmacherami mogą oferować dedykowane konkursy i promocje dla swoich uczestników. Dlatego warto dołączyć do grupy bukmacherskie na FB, która jest znana i wiarygodna.

Grupa bukmacherska na FB – Zagranie

Jedna z największych grup bukmacherskich na FB, jaką można znaleźć to Zagranie! Społeczność typerów Zagranie może korzystać z naszej strony internetowej zagranie.com oraz specjalnej grupy na FB. Ile uczestników ma grupa bukmacherska Zagranie na FB? To już ponad 35 tysięcy graczy! Z miesiąca na miesiąc liczba typerów w grupie Zagranie rośnie, a to świadczy o tym, że nasza społeczność to idealne miejsce dla każdego fana zakładów bukmacherskich.

grupa

Co znajdziesz w grupie na facebooku Zagranie? Nasza główna grupa Zagranie znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/groups/grupazagranie/. Tam łącznie zgromadziło się już 35 tysięcy graczy. Za jej pośrednictwem zostaniesz poinformowany o aktualnych typach dniach, najlepszych zakładach, promocjach bukmacherskich, a także specjalnych konkursach na grupie. Grupa Zagranie na FB żyje 24 godziny na dobę – użytkownicy mogą nawiązywać ze sobą kontakt i wymieniać się poglądami odnośnie sportu i typów.

Jako Zagranie oferujemy także dodatkowe grupy na FB, które są wyspecjalizowane o konkretne dyscypliny sportu. Obstawiasz tenis ziemny? W takim razie możesz sprawdzić naszą grupę na FB poświęconą tylko tym rozgrywkom: https://www.facebook.com/groups/TypyTenis/. Fani hokeja skupiają się na osobnej grupie Zagranie: https://www.facebook.com/groups/TypyHokej/, z kolei gracze pasjonujący się koszykówką i NBA mogą dołączyć do grupy z tym związanej: https://www.facebook.com/groups/TypyNBA/. Posiadamy także dedykowaną grupę bukmacherską na FB dla typerów żużla: https://www.facebook.com/groups/TypyZuzel/ oraz e-sportu: https://www.facebook.com/groups/TypyEsport/.

Hokej

Jak dołączyć do grupy bukmacherskiej na FB?

Żeby dołączyć do grupy bukmacherskiej na FB trzeba posiadać konto w serwisie społecznościowym Facebook. To nie jest zbyt wygórowany warunek, bo przypuszczamy, że większość typerów jest zarejestrowana na Facebooku. Jeśli chcesz zostać członkiem grupy Zagranie – to wybierz interesującą cię grupę (z wyżej podanych linków), a zostaniesz przekierowany do strony na FB. Będąc już na stronie z grupą wystarczy kliknąć “dołącz” – to niebieski przycisk po prawej stronie w serwisie FB. Grupy Zagranie na FB są darmowe i dostępne dla każdego typera. To jednak prywatne grupy i żeby mieć wgląd do ich treści trzeba wyrazić chęć dołączenia. Następnie wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytania i poczekać aż administrator zaakceptuje wasze zgłoszenie, co powinno nastąpić w ciągu kilku minut.

tenis

Grupa Zagranie jest darmowa – podobnie jak typy prezentowane w serwisie. Nasi użytkownicy nie muszą kupować specjalnych subskrypcji, by dołączyć do grupy na FB i mieć dostęp do typów dnia. Oczywiście zakłady bukmacherskie w Polsce dozwolone są dla pełnoletnich klientów, a więc warunkiem uczestnictwa w grupie jest ukończone 18 lat. Z grupy Zagranie możesz korzystać na komputerze i telefonie.

Bonusy bukmacherskie na grupie FB Zagranie

Na grupie bukmacherskiej FB znajdziesz typy oraz promocje. Korzystanie z naszych grup to wyjątkowa okazja odbierania specjalnych bonusów od bukmacherów. Nowi gracze, którzy nie posiadają konta w firmie bukmacherskiej – mogą na początek wykorzystać jeden z naszych kodów promocyjnych, za który otrzymają bonusy powitalne. Dołączając do grupy Zagranie będziesz na bieżąco z aktualnymi kodami promocyjnymi u polskich bukmacherów.

Wszystkie bonusy bukmacherskie od Zagranie prezentujemy na tej stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/. Grupa na FB służy do informacji o każdej zmianie bonusu czy promocji – gdy bukmacher wprowadzi na rynek nową ofertę poinformujemy cię o tym właśnie za pośrednictwem grupy. W ten sposób nic nie powinno umknąć twojej uwadze.

Zaloguj się aby dodawać komentarze