Liga Mistrzów jest dobrą okazją dla bukmacherów, aby przygotować ciekawe zakłady specjalne dla graczy. LVBET po raz kolejny proponuje swoim klientom możliwość zagrania „Grubego Kuponu”. O co chodzi? Więcej informacji w dzisiejszym tekście.

Gruby kupon w LVBET na środę!

Bukmacher LVBET ze środowej oferty spotkań wybrał dwa mecze, w których można skorzystać z podwyższonych kursów.

LVBET opinie

Dzisiaj zakład specjalny dotyczy meczu z udziałem Liverpoolu w Lidze Mistrzów, a także PSG w Ligue 1.

Proponowany zakład posiada kurs całkowity na poziomie 2.80, dlatego można atakować na singlu dla podwyższenia emocji. W mojej opinii dobrze będzie rozłożyć te mecze na czynniki pierwsze.

Porto vs Liverpool – analiza

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wynikiem 2:0 dla The Reds. Przed rewanżem goście mają dobrą sytuację, jednak trzeba zwrócić uwagę na liczby. Porto w każdym meczu domowym obecnej kampanii trafiło do siatki. Dodatkowo na boiskach Ligi Mistrzów wygrali za każdym razem, gdy rywalizowali na Dragao. Od początku sezonu przegrali zaledwie trzy razy na swoim obiekcie. Czy tym razem Porto wygra? Bardzo ciężkie pytanie, jednak trzeba pamiętać, że gości urządza każda jednobramkowa porażka i remis.

Osobiście byłbym daleki od typowania wygranej The Reds w tym spotkaniu. Porto jest na musiku, a goście muszą utrzymać bezpieczną przewagę. Mam wrażenie, że odpowiednim wyborem w tej rywalizacji byłoby obstawienie wyniku z bramką obu stron.

Oczywiście nie wykluczam, że Liverpool wygra na Dragao, jednak nie będzie to łatwa przeprawa.

Nantes vs PSG – opinie LVBET o meczu Ligue 1

Drugie spotkanie, które bukmacher LVBET umieścił w promocji Gruby Kupon to rywalizacja z Ligue 1, w której Nantes zmierzy się z PSG. Gospodarze przegrali cztery z pięciu ostatnich spotkań, dlatego też nie może nikogo dziwić, że zwycięstwo PSG w tym spotkaniu jest teoretycznym pewniaczkiem. Warto jednak brać poprawkę na tabelę, ponieważ Paryżanie mają już tytuł w kieszeni, a ostatnie starcie z Lille pokazało, że można ich ugryźć. Les Dogues zrobili to naprawdę mocno, ponieważ wygrali aż 5:1 przed własną publicznością.

Kanarki, bo taki pseudonim ma ekipa Nantes nie mają takiej siły rażenia, jak Lille, jednak mogą zaskoczyć. Osobiście uważam, że zagranie Grubego Kuponu jest dobrym wyjściem, jednak tylko na mniejszych stawkach. Nie wchodziłbym tutaj za wyższe kwoty, ponieważ w obu meczach pachnie niespodzianką. Co prawda PSG wygrało 18 kolejnych spotkań z Nantes, jednak ich ostatnia forma mnie nie przekonuje.

Podsumowując – wejdzie czy nie wejdzie?

Na papierze mamy dwa typy na drużyny, które są faworytami, jednak moim zdaniem trzeba tutaj uważać. Któryś zespół może się wyłamać zwłaszcza, że obie drużyny na papierze nie muszą wygrać, a do tego zagrają na wyjazdach. Moim zdaniem – nie wejdzie!