Gromda beach PPV – cena i kod promocyjny. Gdzie oglądać Gromdę 6?

gromda 6 beach

Gromda 6 ma być w zupełnie inne scenerii niż poprzednie edycje tego wydarzenia. Tym razem Mateusz Borek i Mariusz Grabowski przygotowali plażowy anturaż, a całość nazwali Gromda Beach. Po raz pierwszy walki na gołe pięści w tej federacji zostaną zorganizowane na otwartym powietrzu. Kiedy i gdzie dojdzie do Gromdy 6? Jak oglądać “na żywo” Gromdę Beach? Sprawdź cenę i kod promocyjny PPV na Gromdę 6!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gromda beach PPV – cena i kod promocyjny. Gdzie oglądać Gromdę 6?

Gromda buduje swoją rozpoznawalność i już po roku działalności ma wiernych fanów. Kibicom przypadła do gustu formuła Gromdy, a powoli zostali wykreowani bohaterowie tej organizacji. Na najlepszego z nich wyrósł Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, który wygrał pierwszy turniej Gromdy. Popularność zyskał też Krystian “Tyson” Kuźma, Rafał “Łazar” Łazarek i Tomasz “Zadyma” Gromadzki. Uczestnicy Gromdy są coraz bardziej rozpoznawalni w świecie sportów walki.

Idea Gromdy (więcej o niej tutaj: https://zagranie.com/gromda/) to stawianie na nowe twarze i branie niejako z ulicy nowych zawodników. W ten sposób na Gromdzie pojawił się “Tyson”, który na wszystkich wywarł spore wrażenie. Gromda Beach to kolejna okazja dla ulicznych wojowników, by zaprezentować swoją odwagę i kunszt. Jak jest w oficjalnym przekazie wraz z Gromdą Beach nadchodzi fala nokautów!

Kiedy i gdzie odbędzie się gala Gromda beach?

O Gromdzie na plaży mówi się już od dłuższego czasu. Fani zastanawiają się, gdzie odbędzie się to wydarzenie. Warto przypomnieć, że po raz pierwszy Gromda otwarta jest dla kibiców, którzy “na żywo” mogą wziąć udział w tym wydarzeniu. Jeśli jednak nie uda ci się kupić biletu, to możesz skorzystać a transmisji PPV.

Kiedy i gdzie Gromda 6? Już niebawem, bo tradycyjnie organizatorzy postawili na krwawy piątek, czyli 6 sierpnia 2021. To właśnie wtedy w godzinach wieczornych pojawią się pierwsi gwiazdorzy Gromdy. Gdzie zostanie przeprowadzona gala? Do tego wydarzenia zostanie przygotowana specjalna sceneria w Pionka na Mazowszu. To znane wszystkim fanom pięściarstwa miejsce, bo często w Pionkach są organizowane gale bokserskie. Tym razem miejsce to posłuży na walki Gromdy.

Gdzie obejrzeć galę Gromda 6?

Tak jak pisaliśmy wcześniej Gromdę 6 możesz oglądać “na żywo” spod ringu, albo w Pay Per View. Organizatorzy otworzyli sprzedaż biletów na to wydarzenie i wszyscy chętni mogą skorzystać z tej okazji. Natomiast, jeśli wolisz zostać w domu, to Gromdę 6 obejrzysz, tak jak poprzednie wydarzenia, czyli w systemie transmisji PPV. Oczywiście przed uruchomieniem relacji trzeba wykupić dostęp do transmisji z Gromdy Beach.

Stream i transmisja online na żywo

Transmisja live Gromdy nie będzie prowadzona w żadnej telewizji – otwartej ani kodowanej. Od początku Gromda relacjonowana jest za pośrednictwem streamu online. Gromdę Beach obejrzysz w podobny sposób, co poprzednie turnieje walk na gołe pięści. Do transmisji tego wydarzenia został utworzony oficjalny serwis gromda.tv, na którym będzie prowadzona relacja “na żywo”.

Stream online na gromda.tv to jedyny sposób na to, aby móc śledzić pojedynki na gołe pięści w ramach organizacji Gromda. PPV na Gromda Beach jest sprzedawane właśnie w serwisie streamingowym gromda.tv i oficjalnym portalu federacji: gromda.pl. Po zakupie PPV masz pełne prawo do oglądania “na żywo” całej gali.

Gromda beach PPV

Gromda Beach w PPV oznacza, że w internecie nie znajdziesz darmowej transmisji z tego wydarzenia. Pay Per View to model płatnej transmisji – przed uzyskaniem dostępu, trzeba dokonać stosowanej opłaty za PPV. Po tym otrzymasz kod PPV, którego aktywacja pozwoli uruchomić strumień z transmisją live.

To że Gromda jest dostępna w PPV nie powinno nikogo dziwić. Wystarczy spojrzeć na inne federacje sportów walki, który stosują podobny model transmisji. W PPV obejrzysz KSW, FAME MMA i High League, które typujemy w tym miejscu: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Gdzie można kupić PPV na Gromdę 6?

Dystrybucja PPV odbywa się przy użyciu oficjalnych kanałów Gromdy, a więc PPV na Gromdę Beach wykupisz na oficjalnych stronach tej organizacji. Przed zakupem PPV na gromda.tv należy zarejestrować konto. To szybka możliwość utworzenia konta, tak żeby operator wiedział do jakiego użytkownika przypisać wykupiony kod PPV. Korzystając z serwisu gromda.tv opłacisz PPV wykorzystując znane systemy płatności elektronicznych. Dosłownie w kilka minut możesz uzyskać kod, który będzie uprawniał cię do transmisji live z Gromdy 6.

Jak oglądać Gromdę beach w PPV?

Do transmisji dedykowany jest specjalny serwis gromda.tv – to tam pojawi się studio przed walkami, a także same pojedynki. Można się w nim spodziewać Mateusza Borka i Artura Szpilki. Całość wydarzenia obejrzysz na komputerze, Smart TV lub telefonie. Warunek jest jedank taki, aby każde z tych urządzeń było połączone z internetem.

Realacja “na żywo” z Gromdy rozpocznie się około godziny 20:00. Po zrealizowaniu kodu PPV wystarczy przejść do strony gromda.tv i czekać aż player zostanie uruchomiony.

Gromda beach cena PPV

Ile trzeba zapłacić za dostęp w PPV do Gromdy Beach? Cena za PPV rozpoczyna się już od 19.99 PLN. Włodarze Gromdy, jak na razie, nic nie kombinują z cennikiem i od początku proponują takie same ceny za PPV. W porównaniu do KSW to aż o połowę mniejsza kwota.

Gromda 6 kod promocyjny na PPV

PPV możesz sfinansować po obstawieniu skutecznych typów u bukmachera Betclic. To operator, który jako jedyny wystawia zakłady na walki Gromda Beach. W Betclic bonus dla nowych graczy to zakład bez ryzyka do kwoty 550 PLN. Tak naprawdę zakładając konto u tego bukmachera z naszym kodem – możesz wytypować Gromdę bez ryzyka, bo jak przegrasz, otrzymasz zwrot stawki.

Fot. Lukasz Sobala

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze