GROMDA 7 kiedy i gdzie ? Gdzie oglądać GROMDĘ 7 w PPV?

gromda 7 kiedy i gdzie ppv

GROMDA 7 już elektryzuje fanów walk na gołe pięści, którzy zadają pytanie: kiedy odbędzie się gala i gdzie można ją oglądać? To wydarzenie sportowe, które jest wyjątkowo krwawe, dlatego GROMDA 7 sprzedawana jest za pośrednictwem PPV. Wykupując specjalną subskrypcje na Gromdę można cieszyć się z przekazu live całej gali podczas krwawego piątku. Na GROMDA 7 PPV dystrybuowane jest za pośrednictwem oficjalnego serwisu organizacji. Kiedy odbędzie się ta gala? Sprawdź wszystkie informacje odnośnie transmisji i tego, gdzie oglądać walki GROMDA 7!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy odbędzie się GROMDA 7? [DATA]

Włodarze Gromdy, czyli Mateusz Borek i Mariusz Grabowski nie zwalniają tempa. Walki na gołe pieści cieszą się coraz większą popularnością, a właśnie GROMDA odpowiada za ich propagowanie. Przed nami już siódma edycja tego wydarzenia, w którym dojdzie do wielkiego finału turnieju o sto tysięcy złotych. O tak pokaźną sumę zawalczą Bartłomiej „Balboa” Domalik i Dawid „Maxiumus” Żółtaszek. Poza tym odbędą się kolejne eliminacje, w których zmierzą się:

  • Daniel „Hunter” Więcławski
  • Rafał „Łazar” Łazarek
  • Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński

Tak jak zapowiadali organizatorzy GROMDA 7 odbędzie się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Na pewno będzie to jej ostatnia odsłona w 2021 roku. Kiedy dokładnie możemy emocjonować się pojedynkami na GROMDA 7? Wydarzenie to zostało zaplanowane na 10 grudnia 2021. Tradycyjnie będzie to piątkowy wieczór, bo od początku to właśnie ten dzień tygodnia jest zarezerwowany na galę Gromdy.

Gdzie odbędzie się GROMDA 7? [MIEJSCE]

Pierwsze dwie edycje Gromdy odbyły się w Warszawie, a kolejne upatrzyły sobie miejscowość Pionki. To miasto w województwie mazowieckim, które często organizuje m.in. galę bokserskie. Dla Gromdy również znajduje się miejsce w Pionkach i to właśnie w tym mieście zostanie przeprowadzona siódma edycja tego wydarzenia. Już teraz otwarta jest sprzedaż biletów do hali w Pionkach, aby fani “na żywo” mogli emocjonować się walkami na gołe pieści.

Kibice, którzy nie wybierają się do hali w Pionkach mogą wybrać transmisje live za pośrednictwem Pay Per View. Aby jednak prawidłowo skorzystać z licencji PPV najpierw trzeba dokonać stosownej opłaty za abonament.

GROMDA 7 gdzie oglądać? GROMDA 7 PPV

Obiekt w Pionkach nie jest nieograniczony, a więc nie wszyscy będą mogli wykupić bilety, żeby z hali oglądać Gromdę. Oczywiście nie wszyscy chcą też się fatygować i podróżować – wówczas można wybrać transmisję w PPV. Walki Gromdy od początku transmitowane są w modelu PPV. Co to oznacza? To że każdą galę, również tą najbliższą, obejrzysz w swoim domu. Wystarczy dokonać płatności za subskrypcję Pay Per View, a możesz w dniu gali uruchomić transmisję “na żywo”.

Gromdę 7 w PPV obejrzysz za pośrednictwem transmisji online w oficjalnym serwisie federacji gromda.tv. To strona, która dostosowana jest do relacji “na żywo” – tam też dokonasz płatności za PPV.

Gromda tv - serwis z transmisją live PPV.

GROMDA 7: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Przed każdą galą Gromdy duże branie ma kod promocyjny Betclic, ponieważ to jedyny bukmacher pozwalający obstawiać walki na gołe pięści. Za jego sprawą można założyć konto w Betclic i cieszyć się z powiększonego bonusu na start. Kod ten umożliwia odbiór zakładu bez ryzyka o wartości 550 złotych!

Wracając do kodu PPV na Gromdę 7..płatność za abonament umożliwiający transmisje live możesz dokonać w oficjalnych kanałach Gromdy, czyli stronach gromda.pl i gromda.tv. Przed przystąpieniem do zakupu subskrypcji na Gromda 7 w PPV – należy zarejestrować konto w serwisie Gromdy. Następnie logując się na konto – wybierz zakładkę “kup PPV” i wykonaj płatność elektroniczną.

GROMDA 7 transmisja na żywo

Oglądanie GROMDY 7 umożliwia przekaz live w portalu gromda.tv. To zbliżony system relacji do tego, jaki oferuje kswtv.com oraz famemma.tv. W przypadku Gromdy 7 w skład transmisji wchodzą wszystkie walki turnieju oraz pojedynek finałowy o sto tysięcy złotych. Oczywiście cały przekaz jest uatrakcyjniony studiem Gromdy, w którym często zasiadają Maciej Miszkin i Artur Szpilka.

Niezakłócony przebieg transmisji online z Gromdy 7 zapewnia stały dostęp do internetu. Przepustowość połączenia online powinna wynosić minimum 10 Mbps.

GROMDA 7 stream online

Korzystając ze streamu online na GROMDA 7 należy uruchomić serwis gromda.tv w przeglądarce internetowej – na komputerze lub telefonie. Co dalej? Przed włączeniem transmisji trzeba zrealizować kod PPV w zakładce “zrealizuj kod”. Aby to zrobić nie wystarczy posiadać tylko kodu PPV, ale też trzeba zalogować się na konto Gromdy. Jeśli licencja (PPV) będzie prawidłowa, to twój player z transmisją będzie gotowy do uruchomienia.

PPV na GROMDĘ 7 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Pay Per View na Gromdę 7 wykupisz przede wszystkim na oficjalnych serwisach federacji. To najwygodniejsza forma dostępu do PPV na GROMDA 7. W jednym miejscu możesz zakupić licencję i od razu ją zrealizować – mowa o stronie gromda.tv. Organizacja do sprzedaży PPV oferuje znane systemy płatności, a więc szybkim przelewem online możesz bezpiecznie opłacić swoją subskrypcję.

GROMDA 7 PPV – jak kupić?

Jeśli nie masz konta w serwisie Gromda, to przed zakupem PPV – załóż konto. Na czym to polega? Po prostu uzupełnij formularz rejestracyjny, który składa się z takich danych jak:

  • e-mail,
  • hasło,
  • imię,
  • nazwisko,
  • kraj.

Dodatkowo trzeba wyrazić zgodę na politykę prywatności. Co dalej? Zaloguj się do serwisu Gromdy i wybierz pakiet PPV. Następnie wystarczy dokonać opłaty korzystając z systemów przelewów online. Kod licencji (PPV) przyznawany jest błyskawicznie, ale czasami mogą zdarzyć się opóźnienia, co skutkuje np. godzinnym oczekiwaniem na dostęp do Pay Per View. Dlatego najlepiej wcześniej dokonać takiego zakupu przed galą GROMDA 7.

CENA PPV na GROMDĘ 7 – ile kosztuje?

Początkowo za PPV na Gromdę trzeba było płacić 19.99 PLN. Od jakiegoś czasu cena ta wzrosła, bo w przypadku gali GROMDA 7 PPV kosztuje 24.99 złotych. Dokonanie takiej opłaty to konieczność, żeby można było uruchomić transmisje live. Kupując PPV m.in. obejrzysz “na żywo” finałowe starcie pomiędzy Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem a Dawidem „Maxiumusem” Żółtaszkiem.

Oferta Betclic na GROMDA 7

Gracze, którzy obstawiają Gromdę i FAME MMA przywykli do tego, że właśnie w Betclic mogą wykonywać tego rodzaju typy na sporty walki. To bukmacher, który blisko współpracuje z obiema federacjami, co wiąże się z ofertą kursową. Jeśli chodzi o Gromdę, to już teraz firma ta przyjmuje zakłady na finał o sto tysięcy złotych. Zdaniem bukmachera większe szanse na sukces ma Balboa, na którego kurs wynosi 1.60.

Kursy Betclic na Gromdę 7.

Co z pozostałymi walkami? Gromda ma to do siebie, że walki turniejowe są losowane podczas oficjalnego ważenia, które odbędzie się 9 grudnia. To wtedy poznamy pierwsze pary, a bukmacher Betclic będzie mógł wystawić aktualną ofertę kursową.

FAQ

Gdzie odbędzie się GROMDA 7?

Gala GROMDA 7 odbędzie się w mieście Pionki na Mazowszu.

Kiedy odbędzie się GROMDA 7?

Turniej walk na gołe pięści zaplanowany jest na 10 grudnia 2021.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze