Podczas gali Gromda 6 dojdzie do kilku ciekawych walk, w tym do finału, w którym Tomasz “Zadyma” Gromadzki powalczy z Vasylem “Vasyl” Halychem. Z tej okazji możesz sprawdzić, gdzie oglądać galę, czy jest transmisja w TV lub stream online. Niżej przedstawiamy odpowiedzi na te oraz inne pytania, które intrygują fanów sportów walki!

Gala Gromda 6 – gdzie oglądać dzisiaj?

Gala Gromda 6 odbędzie się już dzisiaj, czyli 17.09.2021. Podczas niej dojdzie do kilku pojedynków, więc nic dziwnego, że fani liczą na show i interesują się tym, gdzie oglądać dzisiaj zmagania. Odpowiedź jest jednak tylko jedna: trzeba kupić PPV na stronie gali. Wtedy otrzymasz dostęp do transmisji w internecie, na żywo, z polskim komentarzem. Nie ma innych, legalnych opcji, ale warto pamiętać, że np. inne dyscypliny już można oglądać za darmo.

Jak to zrobić? Jest to bardzo proste, bowiem wielu bukmacherów proponuje transmisje na swoich stronach, zupełnie za darmo. Nie trzeba płacić bezpośrednio za dostęp do streama. Tutaj przeprowadzimy Cię krok po kroku jak można to zrobić na przykładzie Totalbeta.

Nie musisz nimi grać, ale bukmacher wymaga, żebyś je miał na koncie depozytowym. To wszystkie warunki, więc de facto dostęp do streamów jest za darmo, a oglądać możesz m.in. Bundesligę, czy inne sporty. Bukmacherzy stale poszerzają ofertę transmisji i tak np. w Fortunie dodali tenis, czy różne ligi piłkarskie!

Totalbet
Oglądaj ulubione sporty w Totalbet za darmo!

Gromda 6: za darmo w Internecie

Gromda 6 nie będzie do obejrzenia za darmo w internecie. Za dostęp do gali trzeba będzie zapłacić pieniądze. Możliwość legalnego obejrzenia jest jedynie za pomocą wykupienia opcji PPV, która kosztuje około 20 złotych.

Gala Gromda 6 dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Warto przypomnieć, że gala Gromda 6 prawdopodobnie nie będzie transmitowana w TV. Możliwa do obejrzenia będzie jedynie na stronie gali, a nie w żadnym innym miejscu. To dość ważne i trzeba o tym pamiętać. Można spróbować przeglądarki w telewizorze, ale nie ma gwarancji, że ta odpali transmisje.

Gromda 6: stream na żywo online

Z Gromda 6 będzie prowadzony właśnie stream na żywo, dostępny online w przeglądarce. Aby uzyskać do niego dostęp, tak jak już wspomnieliśmy wyżej, musisz wykupić PPV, które jest jednorazowe i obowiązuje tylko na tę galę. Dzięki temu będziesz mógł obejrzeć walki w internecie i to jest jedyna, w pełni legalna opcja.

Gromda 6: zapowiedź gali

Gromda 6 zapowiada się na bardzo ciekawą walkę. Dlatego też przedstawimy naszym czytelnikom kursy na walkę finałową, czyli rywalizację Tomasza “Zadyma” Gromadzkiego z Vasylem “Vasyl” Halychą. Po mnożnikach widzimy, że można spodziewać się wyrównanej walki, a przynajmniej tak uważają bukmacherzy, ale ponad 66% osób postawiło dotychczas na Zadymę. To duża dysproporcja.

Zdjęcie: VSPress/Sipa/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze