GROMDA 5: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | KARTA WALK Gromda 5

gromda borek

W kolejny “krwawy piątek” dojdzie do piątej odsłony Gromdy, czyli walk na gołe pięści. Federacja Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego nie zwalnia tempa. Gromda budzi coraz to większe zainteresowanie, a Don Diego, Łazar czy Vasyl zyskują rozpoznawalność. Polscy kibice polubili walki na gołe pięści, więc Gromda 5 może zanotować kolejny rekord, jeśli chodzi o oglądalność. Przed nami turniej o sto tysięcy złotych i super fighty, więc na Gromdzie 5 nudy być nie powinno. Kto wyjdzie zwycięsko z tych pojedynków? Groma 5 może być obstawiania w zakładach bukmacherskich, a my przedstawiamy nasze typy i kursy.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GROMDA 5: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | KARTA WALK Gromda 5

Gromda 5 miała być okazją do finałowego starcia pomiędzy Vasylem Halychem i Tomaszem “Zadymą” Gromadzkim. Ten drugi jest kontuzjowany i finał, w którym walka będzie toczyć się o sto tysięcy złotych musiał zostać przełożony. Co się odwlecze, to nie uciecze – organizatorzy już zapowiedzieli, że konfrontacja ta pojawi się na karcie walk podczas Gromda 6! Najpierw jednak czas na Gromdę 5…

Gromda 5 zostanie przeprowadzona w nowej formułe, którą znamy z Gromdy 4. Na czym to będzie polegało? Zgodnie z zasadami Gromdy – czeka nas turniej, który wyłoni jednego finalistę. Co dalej? Federacja Borka i Grabowskiego zdecydowała się też na organizację tzw. super fightów. To pojedynki, które nie biorą udziału w turnieju i są zakontraktowane na jedno starcie. Pamiętajmy, że uczestnicy turnieju mają przed sobą dwie – trzy walki tego samego wieczoru. Na Gromdzie 5 zaplanowanych jest cztery walki w ramach super fight!

Kiedy Gromda 5? Gala zostanie przeprowadzona w piątkowy wieczór tj. 7 maja 2021 roku.

Bukmacherzy – sprawdź, gdzie legalnie możesz typować w Polsce!

Gromda 5 karta walk

Znamy już wszystkie nazwiska, które wezmą udział w Gromdzie 5. Do walk na gołe pięści powraca Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, który został pierwszym zwycięzcą turnieju Gromdy i zgarnął 100 tysięcy złotych. Tym razem “Don Diego” pojawi się na Gromdzie nie w ramach turnieju, a super fightu. Kogo jeszcze zobaczymy? Lista uczestników jest długa. Organizatorzy Gromdy 5 zdecydowali, że w turnieju udział weźmie ośmiu zawodników. Jeśli chodzi o super fighty, to tam również mamy ośmiu uczestników.

Tradycyjnie losowanie Gromdy odbędzie się dobę przed rozpoczęciem imprezy, dlatego wcześniej nikt nie zna drabinki turnieju, ani par super fightów.

Uczestnicy turnieju Gromda 5:

  • “Balboa”
  • “Psycho”
  • “Mario”
  • “Bubu”
  • “Boyka”
  • “Gleba”
  • “Bochen”
  • “Piecia”

W Gromdzie 5 jest kategoria “open”, więc nie ma podziału na kategorię wagowe. Zawodnik wyższy i cięższy może walczyć z tym o znacznie mniejszych gabarytach.

Kto wystąpi w “super walkach”? To znany Don Diego, ale też Łazar i Goat. Oto pełna lista z karty walk:

“Byku”
“Łazar”
“King Kong”
“Don Diego”
“Niedźwiedź”
“Arman”
“Góral”
“Goat”

Czym jest Gromda? Jak odbywają się walki w Gromdzie? Na czym polegają gale walk na gołe pięści? Sprawdź: https://zagranie.com/gromda/.

 

Ceremonia ważenia Gromda 5

Ceremonia ważenia Gromdy 5 zostanie przeprowadzona 6 maja. Włodarze federacji zawsze podczas ważenia losują walki i drabinkę całego turnieju. Dopiero wtedy poznamy, kto z kim dokładnie walczy podczas Gromdy 5. Wszystko to po to, żeby zawodnicy nie znali swojego rywala długo przed wydarzeniem. Ma to gwarantować większe emocje i bardziej zdecydowane konfrontacje w ringu.

Na ceremonii ważenia znajdują się włodarze federacji, a także ochrona, bo już parę razy dochodziło do zwarcia pomiędzy uczestnikami, którzy chcieli wymierzyć sprawiedliwość wcześnie niż w zaplanowanym starciu.

Zawodnicy Gromda 5

Największą gwiazdą na Gromdzie 5 jest na pewno Mateusz Kubiszyn. “Don Diego” zyskał rozpoznawalność po tym, jak w finale pokonał Krystiana “Tysona” Kuźmę. Kubiszyn wywodzi się z boksu i kickboxingu, więc nie jest klasycznym ulicznym fighterem. To jeden z tych przedstawicieli Gromdy, który od długiego czasu trenuje sporty walki zawodowo. Jak widać było na poprzednich edycjach Gromdy, to się opłaca, bo w końcu udało mu się zwyciężyć z “Tysonem”.

gromda zawodnicy

Sporą rozpoznawalnością cieszy się też “Łazar”. Rafał Łazarek co prawda przegrał ostatnią walkę z Tomaszem Gromadzkim, ale jest on stałym uczestnikiem Gromdy. Do ringu i walk na gołe pięści wraca też GOAT, który zasłynął z twardych bojów na Gromdzie. Łukasz Parobiec ma za sobą już trzy starcia w walkach na gołe pięści. GOAT pokonał Aliego, ale w kolejnych starciach tak przyjemnie nie było. Przegrał on z Maximusem i Kruszyną. Co jest istotne w przypadku GOAT – zawsze daje on krwawe walki, więc i tym razem można liczyć, że zostawi wiele krwi w ringu.

Jako nowa twarz na Gromdzie 5 występuje King Kong, czyli Karol Grzesiuk. To mierzący ponad dwa metry fighter i zadeklarowany kibic Arki Gdynia. Sam o sobie mówi, że walki na gołe pięści nie są mu obce, więc udział w Gromdzie to dla niego naturalne środowisko.

Walki Gromda 5

Jak będą odbywać się walki na Gromda 5? Jeśli chodzi o poszczególne konfrontacje, to zasady pozostają bez zmian. W ringu, który liczy 4 metry na 4 metry rywalizuje dwóch zawodników. Wygrywa ten, który znokautuje swojego rywala lub sędzia zdecyduje o przerwaniu walki przez techniczny nokaut. Swojego zawodnika może poddać również narożnik symbolicznie rzucając ręcznik. Generalnie planuje się cztery rundy po dwie minuty. Jeśli ten dystans czasowy nie pozwala wyłonić zwycięzcy, to uczestnicy walczą aż do skutku.

W Gromdzie nie ma sędziów punktowych i werdyktów na podstawie kart sędziowskich. Zasada jest taka, że o wszystkim ma zadecydować ring!

Bonus Betclic – zobacz, ile możesz odebrać na start od bukmachera, u którego obstawisz Gromdę 5!

Gdzie obstawiać Gromdę 5?

Betclic to bukmacher, który poszedł na współpracę z federacją Gromdy. Operator ten wystawiał kursy i zakłady na poprzednie edycje walk na gołe pięści. W przypadku Gromda 5 również można liczyć na ofertę kursową od legalnego bukmachera Betclic.

W zakładach Betclic na Gromdę 5 wytypujesz walki wieczoru, a także starcia w ramach turnieju o sto tysięcy złotych. Kursy Betclic na pojedynki Gromdy 5 przede wszystkim dotyczą rynków: kto wygra? W przypadku finałów lub super fightów oferta może być poszerzona o typy na ilość rund, nokaut itd.

Gromda 5 typy bukmacherskie

W naszych typach na Gromdę 5 faworyzujemy Mateusza Kubiszyna. To właśnie na Zagranie prognozowaliśmy jego wygraną z Tysonem, co było wbrew opinii bukmacherów. W pierwszym finale Don Diego nie był faworytem w kursach bukmacherskich, ale my znając jego sportową przeszłość nie baliśmy się na niego postawić. I to się opłaciło. Tym razem również gramy na zwycięstwo Kubiszyna w super fighcie!

W gronie faworytów wymieniać można też “Łazara”, który stanowi pewien fundament Gromdy. Tacy zawodnicy jak “Łazar” czy “Goat” mają już spore obycie z ringiem Gromdy, więc nic nie będzie dla nich nowe. Takie doświadczenie może procentować i jeśli trafią na nowicjuszy, to mogą wygrać swoje pojedynki.

Gromda 5 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Gromdę 5 zostaną opublikowane przez bukmachera Betclic zaraz po ceremonii ważenia i ustaleniu drabinki turnieju oraz super fightów. Zakłady bukmacherskie Betclic muszą szybko reagować, bo typerzy będą mieli tylko 24 godziny na to, żeby typować kupony na Gromdę 5.

Faworytem w kursach bukmacherskich na pewno będzie Don Diego. Kto jeszcze? Warunki fizyczne w Gromdzie odgrywają spore znaczenie, więc bukmacherzy wyżej cenią lepiej zbudowanych pięściarzy. W przypadku turnieju, gdzie jest sporo nowych twarzy – bukmacherzy będą oceniać właśnie pod kątem warunków fizycznych szanse poszczególnych “gromdziarzy”.

ppv gromda 5

Gromda 5 zakłady bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich obstawisz starcia Don Diego, King Konga, Łazara, Goat, Górala czy Niedźwiedzia. Betclic daje możliwość zagrania kuponu na swoich faworytów i ulubieńców. Oferta zakładów na Gromdę 5 ruszy po losowaniu walk i ceremoni ważenia. W Betclic Gromdę 5 obstawisz na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji.

Bonusy bukmacherskie w Betclic na Gromdę

Co otrzymasz od bukmachera Betclic na typowanie Gromdy 5? Operator ten wychodzi z bonusami przede wszystkim dla nowych graczy. Ci, który odkryją nasz Betclic kod promocyjny: 550PLN, a następnie przy jego użyciu założą konto – otrzymają bonus na start. Co zyskasz na obstawianie Gromdy? W przypadku nowych graczy jest to zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych!

Posiadając bonus Betclic w formie zakładu bez ryzyka – możesz wytypować walki Gromdy 5 na kuponie, a później odebrać zwrot stawki, jeśli nie trafisz wszystkich pojedynków. W ramach tej akcji Betclic otrzymasz maksymalnie 550 PLN zwrotu. To świetna okazja do tego, żeby po raz pierwszy obstawić walki na gołe pięści. W tym przypadku nie ryzykujesz nic, bo dzięki rejestracji z kodem promocyjnym otrzymujesz ubezpieczenie pierwszego kuponu.

Oferta zakładu bez ryzyka obowiązuje na wydarzenie związane z Gromda 5, a także pozostałe dyscypliny sportowe.

Fot. z okładki: Lukasz Sobala

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze