Fot. Lukasz Sobala

“Krwawy piątek”, czyli Gromda 4 coraz bliżej, więc z tej okazji przedstawimy typy, kursy i zakłady bukmacherskie na to wydarzenie. Ponownie do ringu Gromdy wejdzie zawodników specjalizujących się w walkach na gołe pięści. Na Gromdzie 4 będziemy świadkami turnieju, a także super fightów. Wszystko to w scenerii filmu “Sin City: Miasto Grzechu”. Co można typować na Gromdzie 4? Jakie kursy znajdziesz w zakładach bukmacherskich? Sprawdź!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GROMDA 4: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | KARTA WALK

Po sukcesie Gromdy w 2020 roku przed nami czwarta już edycja tego wydarzenia. Na poprzednich galach fani sportów walki mogli poznać takich zawodników jak Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, Krystian “Tyson” Kuźma czy Vasyl Halych. Ten pierwszy wygrał turniej o 100 tysięcy złotych pokonując w finale “Tysona”, którego do Gromdy polecił Artur Szpilka.

Gromda to projekt dwóch promotorów bokserskich, a więc Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego. Z organizacją tą na stałe współpracują Artur Szpilka, Maciej Miszkiń czy Janusz Pindera. Walki na gołe pięści w Gromdzie toczą się na dystansie 4 rund po dwie minuty. Ring jest mniejszy niż ten znany z boksu czy MMA. W przypadku Gromdy pole walki to kwadrat o rozmiarze 4 metry na 4 metry.

Gromda jak na razie nie wprowadziła podziału na kategorię wagową, więc dochodzi do bardzo różnorodnych pojedynków. Gala Gromdy zazwyczaj składa się z turnieju, a także kilku super fightów.

Najbliższa odsłona Gromdy 4 zostanie zorganizowana 26 lutego (piątek) w godzinach wieczornych.

Chcesz typy na sporty walki? Sprawdź naszą sekcję z typami MMA i boksu: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Gdzie obstawiać Gromdę 4?

Typy na Gromdę 4 zrobisz w zakładach bukmacherskich Betclic. Firma ta współpracuje z tą organizacją przez co oferuje najlepsze kursy na Gromdę 4. W Betclic w zakładach na Gromdę znajdziesz turniejowe konfrontacje, a także walki w ramach super fightów.

Betclic dla nowych graczy oferuje specjalny kod promocyjny: 550PLN, który może być wykorzystany przy rejestracji konta. To kod, który daje możliwość zagrania pierwszego zakładu bez ryzyka do kwoty 550 PLN. Przy nieudanym typowaniu Gromdy 4 otrzymasz zwrot stawki 550 PLN.

Więcej o wykorzystaniu bonusu Betclic dowiesz się w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Karta walk Gromda 4

Pełną drabinkę Gromdy 4 i pary super fightów poznamy podczas losowania turnieju na czwartkowym ważeniu. Znamy natomiast wszystkich uczestników Gromdy 4, którzy znaleźli się na karcie walk. Jakie to nazwiska?

 • Tomasz „ZADYMA” Gromadzki
 • Damian „ACHILLES” Kowalczyk
 • Kacper „POLISH MACHINE” Miklasz
 • Paweł „BYKU” Strzelczyk
 • Piotr „HULK” Bączyk
 • Piotr „CAPO” Półchłopek
 • Damian „GRABARZ” Zapart
 • Dominik „DOMINO” Machlik
 • Łukasz „GOAT” Parobiec
 • Daniel „HUNTER” Więcławski
 • Krzysztof „DOBERMAN” Pietraszek
 • Kamil “KOCUR” Kot
 • Bartłomiej “KRUSZYNA” Bielas

Znamy format Gromdy 4. Poza turniejem, który wyłoni przeciwnika dla Vasyla do starcia o 100 tysięcy złotych – odbędzie się trzy super walki.

Gromda 4 typy bukmacherskie

Każda edycja Gromdy przynosiła niespodziewane rezultaty, co wydaje się już być normą w walkach na gołe pięści. Dlatego trudno typować faworytów najbliższej Gromdy 4. Poprzednie turnieje jednak pokazały, że doświadczenie w ringu np. z boksu czy kick-boxingu ma niebagatelne znaczenie. W ten sposób zwyciężył właśnie Mateusz Kubiszyn, który w ringu był zdecydowanie bardziej opanowany i analityczny niż Tyson.

Na kogo warto stawiać? Naszym zdaniem duże szanse w turnieju ma Tomasz “ZADYMA” Gromadzki. To zawodnik, który w przeszłości walczył w formule bokserskiej oraz kick-boxingu. Dodatkowo Gromadzki rywalizował również w karate. Na tle pozostałych uczestników Gromdy 4 “ZADYMA” prezentuje najlepsze CV. Jedynym jego problemem może być wzrost. Gromadzki mierzy 172 cm, a niektórzy rywale np. Piotr “HULK” Bączyk 190 cm.

“ZADYMA” na Gromdzie 4 pokonał Rafaał “Łazara” Łazarka, co pokazuje, że były pięściarz z powodzeniem może walczyć na gołe pięści.

Gromda 4 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Gromdę 4 znajdziesz u bukmachera Betclic. Kiedy pojawi się oferta kursowa? Zostanie ona opublikowana wraz z rozlosowaniem wszystkich par super walk oraz pierwszej rundy turnieju.

Sprawdź aktualne typy dnia!

Gromda 4 zakłady bukmacherskie

Jakie są zakłady bukmacherskie na Gromdę? Jeśli znasz typy na MMA czy boks, to w Gromdzie są podobne rynki. Przede wszystkich zakłady skupią się na tym, kto wygra walkę? To nie może dziwić, bo przecież takie jest główne pytanie przed każdą rywalizacją sportową, czyli kto będzie lepszy?

W Gromdzie to główne rynki, a więc typy na zwycięstwo. W MMA można obstawiać sposób wygranej KO/TKO/na punkty. Jak na razie Betclic nie wprowadzil tego typu zdarzeń do oferty kursowej na Gromdę.

W zakładach na Gromdę 4 wytypujesz wyniki wszystkich walk w turnieju o 100 tysięcy PLN oraz trzy super fighty, w których powalczą:

 • Kacper “POLISH MACHINE” Miklasz
 • Piotr “CAPO” Półchlopek
 • Łukasz “GOAT” Parobiec
 • Daniel “HUNTER” Więcławski
 • Bartłomiej “KRUSZYNA” Bielas
 • Kamil “KOCUR” Kot

Gdzie oglądać Gromdę 4?

Transmisja z Gromdy 4 rozpocznie się w piątkowy wieczór tj. 26 lutego 2021. Gdzie możesz włączyć relację “na żywo” z walk na gołe pięści?

Gromda 4, tak jak poprzednie edycja tego wydarzenia, dostępna jest w transmisjach PPV. Jak na razie Gromdę można oglądać tylko za pośrednictwem kanałów online. Do transmisji live z Gromdy federacja uruchomiła specjalny portal gromda.tv – za jego pośrednictwem wykupisz PPV i uruchomisz strumień relacji “na żywo”.

Cena za PPV na Gromdę 4 jest identyczna, co w przypadku pozostałych odsłon Gromdy. Ile kosztuje abonament PPV? W tym przypadku koszt wynosi 19.99 PLN. Pay Per View na Gromdę 4 kupisz w oficjalnym serwisie organizacji po wcześniejszej rejestracji konta.

Transmisje na gromda.tv możesz uruchomić w swoim komputerze, telefonie i telewizorze.

Bonusy bukmacherskie w Betclic na Gromdę

Jak na razie Betclic nie zaoferował dedykowanego bonusu na typowanie Gromdy poza zakładem bez ryzyka 550 PLN dla nowych graczy. Oczywiście w Betclic działają cały czas stałe promocje jak “Super Kursy” czy “Multi+”, ale to oferty można wykorzystać również w innych wydarzeniach sportowych, a nie tylko na Gromdę.

Łowcy promocji jednak mogą obserwować profile społecznościowe Betclic i stronę bukmachera, bo być może bezpośrednio przed galą operator ten zorganizuje konkurs dla fanów Gromdy. Wówczas na pewno prezentem będzie bonus na zakłady bukmacherskie.

Kiedy odbędzie się GROMDA 4?

Gromda 4 odbędzie się 26 lutego od godziny 20:00.

Gdzie można typować Gromdę 4?

Walki Gromdy 4 wytypujesz u bukmachera Betclic.

Jaki bonus otrzymasz na Gromdę 4?

W Betclic nowi gracze z kodem promocyjnym 550PLN otrzymają zakład bez ryzyka do wykorzystania na walki Gromdy!