Fot. Łukasz Sobala

Gromda 4 to kolejny turniej na gołe pięści, w którym nagrodę główną stanowi 100 tysięcy złotych. Tym razem zobaczymy też kilka super fightów zawodników wywodzących się z MMA i Kick-Boxingu. Projekt Gromda napiera tempa i przed nami już czwarta odsłona walk na gołe pięści. Kiedy i gdzie oglądać Gromda 4? Sprawdź transmisję przez PPV!

Obstawiaj Gromdę 4 z kodem promocyjnym Betclic: 550PLN i odbierz zakład bez ryzyka!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GROMDA 4 – kiedy i gdzie oglądać? Transmisja PPV

Za pośrednictwem Gromdy poznajemy nowych bohaterów w sportach walki. Fighterzy w Gromdzie posługują się przede wszystkim pseudonimami i nie brak wśród nich nośnych przekazów w osobach Don Diego, Tysona, Zadymy, Łazarza czy Byku i Hulk. Pierwszy pełny turniej Gromdy wygrał Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, który w finale pokonał Krystiana “Tysona” Kuźmę. “Don Diego” zainkasował za to 100 tysięcy złotych.

Podczas ostatniej Gromdy odbyły się walki, które wyłoniły kolejnego finalistę drugiego turnieju. Wasyl Hałycz czeka na triumfatora Gromdy 4, co pozwoli im zawalczyć o kolejne 100 tysięcy PLN.

Podczas Gromdy dochodzi do turniejów, które polegają na tym, że zwycięzca walki przechodzi do kolejnej rundy. Tego samego wieczoru jeden zawodnik może stoczyć nawet trzy pojedynki! Dodatkowo na gali są zaplanowane tzw. super fighty, czyli konfrontacje uczestników, którzy nie biorą udziału w turnieju.

Typujesz sporty walki? Sprawdź nasze analizy i typy na MMA i boks: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Gromda 4 – kiedy odbędzie się gala?

W 2020 roku Gromda po raz pierwszy pojawiła się na polskiej scenie sportów walki. To wspólny projekt Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego. W ubiegłym roku odbyło się trzy gale Gromdy. Każda była w wyjątkowej scenerii np. stylizowana na Brooklyn lat 70. Ze względu na pandemiczne obostrzenia Gromda odbywała się bez publiczności i tak będzie również w przypadku najbliższej edycji.

Gromda 4 tradycyjnie zostanie zorganizowana w piątek. Organizatorzy tytułują to wydarzenie jako “krwawy piątek”. Gala odbędzie się 26 lutego w studiu telewizyjnym. Oczywiście impreza zacznie się wieczorem około godziny 20:00.

Gromda 4 – gdzie oglądać na żywo? PPV

Pojedynki w Gromdzie są wyjątkowo efektowne i krwawe. Dlatego wydarzenia tego typu nie mogą być transmitowane w ogólnodostępnej telewizji. Sytuacja w kraju powoduje, że organizatorzy nie mogą sprzedawać biletów na Gromdę, a więc kibice sportów walki nie mają możliwości obejrzenia walk “na żywo” w hali. W takiej sytuacji pozostaje tylko transmisja live przez internet i TV.

Gromda 4 będzie transmitowana przez oficjalny serwis online tej organizacji. Najbliższą galę, która zostanie zorganizowana 26 lutego obejrzysz w portalu gromda.tv. Jeśli korzystałeś już np. z transmisji KSW lub FAME MMA przez stronę internetową, to Gromda działa podobnie. Obraz “na żywo” pojawi się na twoim ekranie wraz z rozpoczęciem nadawania. Oczywiście stanie się tak, jeśli wcześniej wykupisz dostęp do Pay Per View.

Oglądanie Gromdy 4, tak jak poprzednich edycji, jest możliwe po opłaceniu PPV. Ile kosztuje PPV na Gromdę 4? Jak na razie koszt jest stały i wynosi 19.99 złotych. Cena taka sama jak w przypadku PPV na FAME MMA.

Aby wykupić PPV na Grodmę 4 trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem w portalu gromda.tv. Następnie po zalogowaniu się na konto możesz wybrać abonament PPV i dokonać płatności. Opłatę za PPV zrealizujesz za pośrednictwem: Hotpay, Blik, ePrzelew, stripe, VISA, Mastercard, GPay, Apple Pay, Pay Pal.
Gromdę 4 obejrzysz na komputerze, Smart TV i w telefonie – na stronie gromda.tv.

Legalni bukmacherów również oferują transmisje sportowe live – sprawdź, co u nich obejrzysz: https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/.

GROMDA 4 – najważniejsze informacje

Na ten moment wiemy, kiedy Gromda 4 się odbędzie, a także poznaliśmy wszystkich bohaterów tego wydarzenia. Organizatorzy zakontraktowali następujących zawodników, którzy pojawią się na Gromda 4:

 • Tomasz “ZADYMA” Gromadzki
 • Damian “ACHILLES” Kowalczyk
 • Kacper “POLISH MACHINE” Miklasz
 • Paweł “BYKU” Strzelczyk
 • Piotr “HULK” Bączyk
 • Piotr “CAPO” Półchłopek
 • Damian “GRABARZ” Zapart
 • Dominik “DOMINO” Machlik
 • Łukasz “GOAT” Parobiec
 • Daniel “HUNTER” Więcławski
 • Krzysztof “DOBERMAN” Pietraszek

Podstawowe zasady Gromdy, jak na razie się nie zmieniają. Tj. walka toczy się na gołe pięści w ringu 4×4. To zdecydowanie mniejsza arena zmagań niż ta, która jest podczas starć typowo bokserskich i MMA. W ten sposób bohaterom trudno unikać walki i koniec końców musi dojść do licznych konfrontacji.

W Gromdzie 4 nie ma podziału na kategorie wagowe. Walki odbywają się na dystansie czterech rund po dwie minuty. Jeśli podstawowy czas nie wyłoni zwycięzcy, to uczestnicy rywalizują aż do skutku.

Gdzie i jak obstawiać Gromdę?

Z Gromdą współpracuje bukmacher Betclic, dlatego wydaje nam się, że to najlepszy wybór do obstawiania walk na gołe pieści. W chwili rozlosowania turnieju, a także ogłoszenia super fightów bukmacher Betclic wystawia kursy, które możesz znaleźć na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji.

W zakładach bukmacherskich Betclic na Gromdę przede wszystkim pojawiają się typy na zwycięzcę pojedynku. Bukmacher w oparciu o wiedzę analityków wystawia kursy na poszczególne pojedynki.

Nowi gracze, którzy nie posiadają konta w Betclic mogą odebrać kod promocyjny na typowanie Gromdy 4. Rejestracja w Betclic z kodem: 550PLN oznacza bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka. Jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu na Gromdę, to otrzymasz zwrot stawki.

Więcej o bonusie Betclic znajdziesz w tym miejsce: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Typy na GROMDA 4

Aktualne typy na wszystkie gale Gromdy możesz znaleźć w serwisie Zagranie.com i grupie typerskiej. Jak na razie wciąż nie znamy par w turnieju Gromda 4, więc trudno robić jakiś konkretne typy. Na pewno zaprezentujemy je, kiedy poznamy wszystkie zestawienia. Obstawiając Gromdę trzeba wziąć pod uwagę przeszłość zawodnika (czy walczył już na zawodowych ringach?) oraz jego gabaryty fizyczne. Brak podziału na kategorię w Gromdzie faworyzuje uczestników wyższych i lepiej zbudowanych.

Kiedy odbędzie się Gromda 4?

Gromda 4 odbędzie się w piątek 26 lutego 2021.

Gdzie znajdę typy na Gromdę 4?

Typy na Gromdę 4 znajdziesz w serwisie Zagranie i grupie typerskiej.

Gdzie obstawiać Gromdę 4?

Gromdę 4 możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich Betclic, gdzie z naszym kodem promocyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 PLN.