fot. Steffan Bowen

Po ponad tygodniu rywalizacji poznaliśmy finalistów tegorocznego turnieju BoyleSports Grand Slam of Darts. Przy tarczy staną zasłużenie zawodnicy, którzy w swoich występach zachowywali zimną krew i walczyli do samego końca rozgrywek. Tak więc dzisiaj będziemy mogli podziwiać dwóch znakomitych zawodników Darta, jakimi są: Jose de Sousa z Portugalii oraz James Wade z Anglii. Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją na dzisiejszy finał!

Odbierz bonus powitalny do 580 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jose de Sousa

Portugalski zawodnik, który ostatnimi czasy bardzo dobrze spisuje się na turniejach telewizyjnych i bez wątpienia wykonuję bardzo dobrą robotę przy tarczy. Do tej pory przegrał tylko jeden mecz w fazie grupowej, a mało brakowało, że nie wyszedłby w ogóle ze swojej grupy. Przegrywał z Krzyśkiem Ratajskim, jednak koniec końców zdobył przełamanie i przy układzie rozpoczęcia meczu i utrzymaniu startów legów, potrafił dokończyć mecz z przewagą jednego lega nad Polakiem. Portugalczyk ma średnią meczową trzech lotek, około 99 punktów na spotkanie. Co do kończących, trzeba powiedzieć, że Jose dosyć dobrze sobie radzi, przy tym aspekcie gry. Ma około 40% trafionych lotek zamykających. Jednak myślę, że trzeba zwrócić uwagę na wzloty i upadki tego zawodnika, podczas dłuższych pojedynków, które zaczęły się w fazie play-off. Dobrze zaczynał swoje starcia, jednak wychodziło to ze słabych początków przeciwników, którzy później znajdując swój rytm gry, potrafili dogonić nawet 6 legów przewagi Sousy. Jest to lekko niepokojące ze strony 34. zawodnika rankingu PDC, gdyż może mieć to kluczowe znaczenie, podczas meczu. Jeżeli jego przeciwnikami byliby zawodnicy bardziej stabilni, na rozciągłość całej gry, to mógłby on mieć dużo większe problemy z dotarciem do finału. Jednak Portugalczykowi się udało i zdecydowanie na to zasłużył. Jak jednak spisze się od 19:00 w rozstrzygającym starciu?

James Wade

Najlepiej kończący zawodnik turnieju. Około 50% lotek kończących znajdują się u celu, po jego rzutach. Bardzo stabilny gracz, który we wczorajszym spotkaniu, pokazał, że ma nerwy na wodzy. Całe spotkanie gonił swojego przeciwnika z Belgii. Dimitri van der Bergh odskoczył na dwa przełamania w meczu, ale po ostatniej przerwie w spotkaniu, to już James królował przy tarczy. Niesamowicie pewnie wykorzystywał błędy Bergha, grając na jego nerwach, zmuszając do wyższych i szybszych zakończeń, co powodowało sporą ilość błędów Belga, w końcówce spotkania. James ze średnią meczową około 100 punktów na trzy lotki, jest również jednym z najwyżej punktujących zawodników turnieju. Anglik nie przegrał jeszcze ani jednego spotkania w tym turnieju i myślę, że nie popełni błędu z poprzedniego turnieju, gdzie był w finale. Mowa o Mistrzostwach Europy, gdzie do finału przystąpił z Wrightem, ale był niesamowicie speszony i zszokowany, jak dobrze do meczu przygotowany jest Walijczyk. Dla mnie dzisiaj Wade weźmie sobie poprawkę i zaliczy bardzo dobre spotkanie, ze średnią powyżej 100 punktów i bardzo wysoką skutecznością lotek kończących, która nie wychodziła mu wczoraj na początku spotkania półfinałowego.

Sousa vs. Wade

24.11.2020 r. – 19:00

Panowie spotkali się do tej pory dwa razy w swoich karierach. Oba spotkania miały miejsce podczas turniejów Players Championship i rozegrały się w 2019 roku. Dzisiaj myślę, że nie sprawdzi się przysłowie dla Sousy, do trzech razy sztuka, ponieważ liczę na wygraną Anglika i to z handicapem. Dajemy na niego zakład z przewagą dwóch legów, czyli nasz zawodnik musi wygrać minimum 16:14. Trzymamy kciuki i liczymy na zawodnika z Anglii. 

grupa

Dodatkowe 580 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 30 PLN

Jose de Sousa – James Wade

Typ: Wade -1,5 legów handicap

Kurs: 2.00

DART singiel 24.11.2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze