Grand Prix Szwecji: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.06.2024

Grand Prix Szwecji transmisja

Pora na kolejny w tym sezonie turniej żużlowych Indywidualnych Mistrzostw Świata. Grand Prix Szwecji gdzie oglądać? Poniżej zawarłem odpowiedź na to pytanie. Wyjaśniłem również, czy będzie dostępna transmisja Grand Prix Szwecji w TV, czy jedynie pojawi się stream online GP Szwecji.

Fortuna: odbierz pakiet na start

GP Szwecji 2024: transmisja na żywo w TV

Cykl Speedway Grand Prix 2024 wystartował 27 kwietnia. Wówczas najlepsi zawodnicy na świecie spotkali się w Chorwacji. Tymczasem na horyzoncie widać już piąty turniej w ramach Indywidualnych Mistrzostw Świata 2024.

Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w szwedzkiej Malilli. Zawodnicy będą rywalizować na Skrotfrag Arenie. Grand Prix Szwecji na żywo będzie można śledzić już 15 czerwca 2024 roku. Początek sobotnich zmagań o godz. 19:00. Czeka nas naprawdę interesujący wieczór!

W internecie pojawiają się pytania o to, gdzie obejrzeć Grand Prix Szwecji w telewizji. Niestety, nie mamy dobrych informacji dla tych, którzy chcieliby śledzić te zmagania w TV. Okazuje się bowiem, że transmisja Grand Prix Szwecji w TV nie została przewidziana.

W tym miejscu warto przypomnieć, że w telewizji pokazywane są tylko polskie rundy Speedway Grand Prix. Transmisje z takich zmagań pojawiają się na otwartym kanale TTV.

Grand Prix Szwecji: transmisja i stream online za darmo

Ci, którzy chcą obejrzeć rywalizację w Szwecji, będą oczywiście mieli do dyspozycji Grand Prix Szwecji stream. By śledzić rywalizację na szwedzkiej ziemi, można skorzystać z dwóch platform: Player lub MAX (nowa platforma streamingowa, która zadebiutowała w Polsce 11 czerwca).

Kibice, którzy już wcześniej wykupili dostęp do Playera, mogą nadal swobodnie korzystać z tej platformy. Turniej Grand Prix tradycyjnie będzie można śledzić na Eurosporcie Extra.

Te osoby, które nie mają opłaconej subskrypcji, muszą skorzystać już z tej nowszej platformy. Generalnie summa summarum Grand Prix Szwecji za darmo nie obejrzysz. By legalnie śledzić te zmagania, trzeba mieć wykupiony dostęp albo do Playera, albo do MAX.

Gdzie oglądać GP Szwecji?

Wyjaśniłem już bardzo precyzyjnie, Grand Prix Szwecji gdzie oglądać. Sobotnie zmagania na pewno zagwarantują sporo emocji. W ciemno można zakładać, że będziemy mieli sporo ciekawych wyścigów.

Sobotnia rywalizacja wystartuje o godz. 19:00. Przed początkiem zmagań warto zajrzeć do bukmachera. Kto wie, może tym razem szczęście się do Ciebie uśmiechnie? Na pewno nie zabraknie takich, którzy uważnie będą analizować oferty bukmacherskie.

Przed turniejem w Szwecji warto sprawdzić klasyfikację generalną cyklu Grand Prix. Jak wygląda TOP 10? Liderem z dorobkiem 66 punktów jest Bartosz Zmarzlik. Na drugim miejscu znajduje się Jack Holder z Australii, który zgromadził 54 punkty. Trzeci jest Robert Lambert z Wielkiej Brytanii z 53 punktami, co sprawia, że znajduje się tuż za Holderem z niewielką stratą.

Jason Doyle z Australii, Martin Vaculik ze Słowacji i Mikkel Michelsen z Danii mają po 47 punktów, co plasuje ich ex aequo na czwartym miejscu. Siódme miejsce zajmuje Fredrik Lindgren ze Szwecji, który zdobył 44 punkty.

Na ósmym miejscu znajduje się Polak Dominik Kubera  z 39 punktami. Dziewiąty jest Daniel Bewley z Wielkiej Brytanii z 33 punktami, a dziesiątkę zamyka Leon Madsen z Danii, mając 32 punkty.

Zaloguj się aby dodawać komentarze