Granada – Las Palmas: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.02.2024

Granada - Las Palmas gdzie oglądać

Granada – Las Palmas: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie odbędzie się kilka interesujących spotkań w La Liga. Jednym z nich będzie potyczka pomiędzy 19. a 9. drużyną obecnej tabeli. Mianowicie faworytem bukmacherów są gospodarze, pomimo faktu że w tym sezonie idzie im wręcz fatalnie. Zapowiada się więc niezwykle interesujące spotkanie. A jeżeli chciałbyś je zobaczyć, ale nie wiesz gdzie oglądać Granada – Las Palmas, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Granada – Las Palmas gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć pojedynek Granada – Las Palmas zupełnie za darmo? Sporej liczby transmisji live należy szukać między innymi u bukmacherów. Jednym z lepiej zaopatrzonych jest bez wątpienia Fortuna, gdzie znajdziesz streamy z meczów piłkarskich, ale też tenisowych czy hokejowych. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do La Liga w Fortuna TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo

Granada – Las Palmas na żywo w TV

Nadchodzące starcie Granada – Las Palmas będziesz mógł zobaczyć także w TV. Prawa do transmisji z meczów La Liga posiada w naszym kraju między innymi Eleven Sports, gdzie znajdziesz przynajmniej kilka spotkań z każdej kolejki ligi hiszpańskiej. Stacja ta oferuje również dostęp do Serie A czy Ligue 1, więc po prostu – jest co oglądać. Natomiast potyczka pomiędzy Granadą a Las Palmas odbędzie się w sobotę, 3. lutego o 16:15.

Granada – Las Palmas gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Granada – Las Palmas znajdziesz więc za darmo w Fortunie. Bukmacher ten oferuje dobrze rozbudowana zakładkę na żywo, gdzie znajdziesz sporo pojedynków live. Wystarczy tak naprawdę spełnić tylko kilka podstawowych wymogów, jak postawienie kuponu i posiadanie środków na koncie gracza. To wystarczy, aby cieszyć się z najlepszych spotkań na żywo!

Gdzie oglądać Granada – Las Palmas?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Granada – Las Palmas, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji. A jeśli chciałbyś poznać konkrety na temat tego gdzie oglądać La Liga, to potrzebne informacje znajdziesz na stronie Zagranie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze