Walka o europejskie puchary rozpoczęła się na dobre, a w grze o nie jest kilka polskich drużyn, w tym m.in. Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk. Te dzisiaj powalczą o miejsca na jesień w Lidze Konferencji Europy. Pogoń zmierzy się z KR Reykjavik, a Lechia z Akademiją Pandev. Na pewno będą to ciekawe spotkania, ale jak chcesz zwiększyć swoje emocje z oglądania, to zobacz, jak grać europejskie puchary BEZ PODATKU w forBET – o szczegółach piszemy niżej!

grafika na forbet bez podatku
fot. forbet

14% więcej na europejskie puchary

Za nami już pierwszy mecz polskiej drużyny w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Lech Poznań we wtorek pokonał Karabach 1:0. Dzisiaj czekają nas kolejne spotkania z udziałem polskich drużyn. Wieczorem Pogoń Szczecin zmierzy się z KR Reykjavik, a Lechia Gdańsk powalczy z Akademiją Pandev. Obie ekipy z naszego kraju są tutaj faworytami i nie powinny mieć większych problemów ze zwycięstwem, ale wiemy dobrze, jak sobie radzą nasi reprezentanci na międzynarodowej arenie.

Ostatnimi czasy opinie o forBET są dość pozytywne, przez co ten bukmacher zyskuje w oczach graczy. Dzieje się tak głównie za sprawą bonusów i akcji promocyjnych, jakie nam regularnie przygotowuje. Tak też jest tym razem, gdyż można obstawiać europejskie puchary bez podatku i w efekcie wygrać aż o 14 procent więcej. Aby było to możliwe musisz mieć najpierw założone konto, które możesz zarejestrować z poniższego przycisku:

Jak już posiadasz konto, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są dość proste. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:

  1. Graj kupon ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo
  2. Musi to być kupon z min. trzema zdarzeniami
  3. Każdy z nich musi być z kursem 1.30 lub większym

Jeżeli spełnisz te warunki, to współczynnik na Twoim kuponie zmieni się na 1.00 i dzięki temu grasz bez podatku. Tym samym Twoja wygrana będzie większa aż o 14 procent. Promocja nie łączy się z promocją „30 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze