Chyba wszyscy doskonale wiemy w jakiej obecnie sytuacji się znajdujemy. Koronawirus (póki co) nie odpuszcza, ale trzeba wierzyć, że niedługo pandemia się zakończy! Wszyscy powinniśmy teraz siedzieć i wie o tym bukmacher forBET, który przygotował bardzo ciekawy bonus. W tym tygodniu możesz grać bez podatku i zgarniać o 14% wyższe nagrody! Poznaj szczegóły i dowiedz się więcej o promocjach w forBET!

Mówiąc krótko – forBET bonus to szansa na dodatkowe środki grę, których z naszym kodem promocyjnym: 2120PLN może być aż… 2120 PLN! W składu promocji od bukmachera wchodzą: 2050 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka w wysokości 50 PLN oraz freebet w wysokości 20 PLN. Nie czekaj, odbierz forBET bonus i wygrywaj więcej!

forbet bonus bez ryzyka

Bez podatku z forBET bonusem!

Granie bez podatku jest tym co cieszy dosłownie każdego typera. Wyższe wygrane za dokładnie ten sam kupon? Brzmi doskonale! Od 23 do 27 marca masz taką możliwość u bukmachera forBET!

Cały świat walczy z koronawirusem, a jedyne co Ty musisz zrobić to #ZostańWDomu! Gra w forBET może umilić Ci ten czas, ponieważ może ona przynieść Ci wyższe wygrane! Jeśli jeszcze nie masz konta w forBET, a chcesz grać bez podatku to koniecznie załóż je z naszym kodem promocyjnym: 2120PLNdzięki czemu zgarniesz liczne bonusy!

Jeśli szukasz więcej informacji o grze oraz bukmacherach, u których zagrasz bez podatku to koniecznie zajrzyj tutaj -> https://zagranie.com/bukmacherzy-i-legalne-granie-bez-podatku-co-gdzie-i-jak-sprawdz/.

Szczegóły promocji:

  • Akcja trwa od 23 do 27 marca 2020 roku.
  • Promocja dotyczy kuponów zawartych TYLKO przez komputerową wersję.
  • Na kuponie muszą się znaleźć minimum dwa zdarzenia.
  • Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.
  • Po spełnieniu warunków, Twoja wygrana wzrośnie o 14%.
  • Do promocji liczą się zdarzenie przedmeczowe, LIVE oraz wirtualne I.
  • Więcej szczegółów na stronie bukmachera.

Zaloguj się aby dodawać komentarze