Zdjęcie: Norbert Barczyk / pressfocus

Bukmacherzy w ostatnim czasie prześcigają się w tworzeniu nowych promocji dla swoich klientów. Nic w tym dziwnego, w końcu w świecie sportu dużo się dzieje i jest co obstawiać. W forBET możecie stawiać na esport i grać bez podatku. Operator coraz chętniej inwestuje w tę dziedzinę, rozszerzając ofertę na zakłady z CS:GO, czy League of Legends. Zobaczcie więc, co trzeba zrobić, żeby zwiększyć wygrane o czternaście procent!

Bukmacher forBET oferuje grę bez podatku na esport!

W esporcie w ostatnich tygodniach sporo się dzieje. Chociażby w Counter Strike’u fani są świadkami meczów podczas DreamHacka, BLASTA, czy Flashpointa. Ostatnie z tych zmagań to CS-owa Liga Europy, gdzie rywalizuje kilku Polaków. Mowa o michu oraz mantuu, a także kubenie, trenerze Envy. OG, w którym gra mantuu jest faworytem do zgarnięcia trofeum i większej części z puli nagród wynoszącej 1 000 000 dolarów. W poniedziałek spotkania zostaną rozegrane m.in. właśnie we Flashpoint, czy DreamHacku, gdzie można obserwować topowych zawodników.

forbet cyber monday

W forBET jest do zgarnięcia bonus, który da Wam możliwość gry bez podatku. Bukmacher powiększy wygrane o czternaście procent, jeżeli spełnicie kilka warunków. Sama oferta wydaje się dość ciekawa i warto jej się bliżej przyjrzeć. Jeżeli w poniedziałek, 30 listopada, zagracie kupon ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej na esport, to będziecie mogli wziąć udział w akcji. Warunkiem dodatkowym jest to, że kupon musi składać się z minimum trzech zdarzeń z kursami nie mniejszymi niż 1.30. Współczynnik kuponu zmieni się po tym automatycznie na 1.00. Warto jednak pamiętać, że nie łączy się to z grą bez podatku z oferty startowej. 

W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN otrzymacie też szereg bonusów na start. Bukmacher da Wam:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze