Zdjęcie: Focus Images/Focus Images/MB Media/PressFocus

Nawet w Święta Wielkanocne rozgrywane są spotkania w topowych ligach piłkarskich, czy esportowych, więc można je obstawić i zwiększyć emocje z oglądania. Dobrze jest to zrobić z bonusami bukmacherskimi. W Superbet opinie są dobre m.in. właśnie ze względu na promocje – tym razem mowa o weekendowym cashbacku!

Superbet opinie – sprawdź weekendy cashback!

W Wielką Niedzielę rozgrywanych będzie wiele ciekawych spotkań. Wśród nich chociażby starcie Sevilli z Atletico Madryt, które zapowiada się na niesamowicie ważne w kontekście walki o mistrzostwo kraju. Do tego chociażby United zagra z Brighton, a Hertha Berlin powalczy z Unionem w derbach miasta. A to dopiero początek emocji, jakie czekają nas w kwietniu. W końcu do gry wraca Liga Mistrzów z ćwierćfinałami, a także Liga Europy, gdzie chociażby gra Arsenal!

Pisaliśmy o różnych bonusach u bukmacherów na kwiecień. Opinie o Superbet są dobre m.in. właśnie ze względu na fakt, że ma ciekawe promocje. Tym razem mowa o weekendowym cashbacku wynoszącym aż dziesięć procent. Trzeba jednak spełnić pewne warunki!

superbet weekendowa kasa

Zgarnąć można aż 150 złotych, jeżeli postawicie kupon AKO z kursem minimalnym 2.50 (kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.60). Jeżeli łączna kwota przegranych kuponów, które spełnią warunki, będzie większa niż 100 złotych, to otrzymasz dziesięć procent cashbacku. Kupony muszą być zagrane z konta depozytowego, a zdarzenia rozliczone do końca niedzieli. Akcja jest cykliczna i co weekend aż do końca kwietnia można wziąć w niej udział. 

Aby móc go wypłacić, trzeba najpierw obrócić nim trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym (przy zakładach AKO każdy typ musi mieć co najmniej 1.40). Czas na to wynosi siedem dni, więc nie powinno być dużego problemu.

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet zbiera też dobre opinie za pakiet startowy. Rejestrując się z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 100% do 50 PLN od depozytu
  • 1000 PLN bez ryzyka
  • 34 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze