Jeżeli szukasz ciekawych ofert promocyjnych u bukmacherów, gdzie do zgarnięcia są duże pieniądze, to dobrze trafiłeś. W STS z kodem promocyjnym 1299PLN możesz liczyć na szereg bonusów, a w dodatku bukmacher ma ciekawą akcję dla swoich klientów, gdzie do zgarnięcia jest aż 5 000 złotych. Zaciekawiony? To sprawdź sam, na czym to polega. 

Zgarnij bonus w STS z kodem promocyjnym 1299PLN i walcz o 5 000 PLN!

Pierwsze dni października obfitują w wiele wydarzeń sportowych, na których gracze u bukmacherów są głównie skupieni. W grze są m.in. reprezentacje w piłkę nożną, najważniejsze ligi, sporty walki, czy starcia na kortach Rolanda Garrosa. Jednak to nie wszystko, co w swojej ofercie mają bukmacherzy. Ci coraz częściej mają różne alternatywy, a jedną z nich jest Betgames w STS. Tym razem najpopularniejsza taka firma w Polsce przychodzi do swoich klientów z ciekawą promocją, gdzie do wygrania jest aż 5 000 złotych.

STS ranking bonus

Aby wziąć w niej udział, należy dołączyć do akcji na stronie bukmachera i poszukać zakładów SOLO na Betgames, czyli gry karciane. Następnie wystarczy już tylko postawić kupony i liczyć na wygraną. Za nie otrzymacie punkty, które wyliczane są ze wzoru: wygrana – stawka. STS przygotował bardzo dużą pulę nagród, a żeby dostać cokolwiek z niej, trzeba się znaleźć w setce osób z największą liczbą oczek. Najlepszy gracz zgarnie 5 000 złotych. Z kolei dla innych przewidziano m.in. 2 500 złotych, 200 złotych, czy 50 złotych. Im wyższe miejsce, tym więcej wygrywasz. 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jednak to nie wszystko, co ma dla was ten bukmacher. W STS z kodem promocyjnym 1299PLN otrzymacie dodatkowe bonusy na start, które mogą Wam pomóc w przygodzie z obstawianiem meczów u tego bukmachera. Mowa o:

  • 100 procentach bonusu od depozytu do 1200 złotych
  • 30 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze